ZALOGUJ SIĘ

Problem z ćwiczeniem "dyktowanie"

8 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Jakiś czas temu przestało mi prawidłowo działać ćwiczenie "dyktowanie - język angielski". Zawsze miałam ustawione "tylko słówka dodane do powtórek" i system wybierał elementy ze sporej gamy dodanych do powtórek. Od jakiegoś czasu jednak przy takim ustawieniu pokazuje mi się tylko JEDEN zwrot. Nie zależnie od tego ile razy bym go nie wpisała cały czas jest tylko ten jeden i nic ponadto. W efekcie musiałam zmienić ustawienia na wybór elementów z danego poziomu, ale takie ustawienie mi nie odpowiada.

Czy u Was też tak jest czy to wyłącznie problem u mnie?
B
Barbara.m
mlesniewska1 - U mnie nie ma nawet jednego zwrotu :-( - 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Dziękuję za wiadomość. Programiści już pracują nad rozwiązaniem tego błędu. Przepraszamy za problemy.
P
PawelStroz
Barbara.m - - 8 lat temu zmieniany: 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję za informację. A kiedy można się spodziewać, że problem zostanie rozwiązany?
B
Barbara.m
kasia.szczep - Przepraszamy za zwłokę. Problem został rozwiązany, już wszystko powinno działać, jak należy ;-) W razie problemów służymy pomocą. Pozdrawiam ;-) - 7 lat temu
Barbara.m - Niestety nadal nie działa. :-( Przepisuję odpowiedź z komentarza, żeby nie zginęło :-) Pozdrawiam. - 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

No dobrze. Minął miesiąc odkąd programiści zaczęli pracować nad rozwiązaniem problemu. To kiedy można się spodziewać przywrócenia poprawnego działania systemu? Jest to w końcu o ile wiem jedyne ćwiczenie w Systemie pozwalające w sposób przekrojowy sprawdzać poprawność naszego rozumienia za słuchu.

Może jednak zamiast zajmować się głupotami w stylu usuwania zakładek z forum warto byłoby najpierw pousuwać ewidentne błędy w działaniu Systemu dotyczących jego podstawowego celu - czyli NAUKI angielskiego?
B
Barbara.m
mlesniewska1 - Trochę sarkastycznie: usunie się opcję "tylko słówka dodane do powtórek" i wszystko będzie już ok. - 7 lat temu
Barbara.m - Niech koleżanka lepiej nie podpowiada takich pomysłów bo będzie, że to na wniosek użytkowników :-) - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Obawiam się, że nadal nie działa. Zrobiłam 30 "dyktowań". W tym czasie pojawiły się dwa wyrażenia do wpisania. A mam przecież dodanych znacznie więcej i zanim ćwiczenie się popsuło pojawiało mi się całe mnóstwo wyrażeń. Pozdrawiam.
B
Barbara.m
PawelStroz - Przepraszamy za problemy, przekazałem wiadomość do programistów, że problem dalej pojawia się na Pani koncie.
- 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zauważyłam dzisiaj, że problem został naprawiony. Bardzo dziękuję :-)
B
Barbara.m

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki