ZALOGUJ SIĘ

czy to cisza przed burza?

12 lat temu
Witam wszystkich:)mam pytanko do administracji dotyczące jakiś nowości lub zmian w serwisie e-tutor,ponieważ jakaś podejrzana cisza nastała:ostatnie zmiany lub ulepszenia były w lipcu czyli jakies cztery miesiące temu.Czy szykujecie jakiś prezent na gwiazdke?:)pozdrawiam
grzegorzszuleta

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

czuję podobną recz w kościach :) :)
lamia_wroc

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

zmienili przecież ćwiczenia - dyktowanie
Bilberry
grzegorzszuleta - noooo to naprawde "big change":) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cały czas wprowadzamy drobne ulepszenia - ostatnio choćby dodaliśmy ćwiczenia do elementów multireprezentacji. Przed świętami szykujemy jeszcze kilka niespodzianek :).
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A może pakiet premium w suuuper promocyjnej cenie?
Hermenegilda
Jokasta - jestem jak najbardziej za :) - 12 lat temu
rzuff_3 - ? tylko czy nauczyciele etutor chca miec na swieta taka niespodzianke ;) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

lepsze jest wrogiem dobrego - żyjemy w czasach głodu nowości, w oczekiwaniu na nowe :) jakby z definicji to co stare było gorsze, a czasami to nowe robione na siłę nie jest lepsze. Ile jest takich projektów informatycznych, które przez zbyt szybkie i nieprzemyślane wprowadzanie nowości, zmian i funkcji nieprzydatnych straciły na popularności, gadu gadu, nk, nero, winamp... mam nadzieje, że etutor nigdy nie pójdzie tą drogą :) A każda nowa funkcja będzie rozważana również pod względem performance, maintenance, usability, learnability itd. Zadajcie sobie czasem pytanie Drodzy Współużytkownicy, czy chcecie funckję x jeżeli oznaczałoby to przeładowywanie się np. strony o 1s dłużej? Np takiej która służy do powtórek? :) Dlatego z wywieraniem presji na nowe ja bym uważał, bo nowe to z definicji nieznane... :P

Pozdrawiam,
filozof ;)
E
energumen
Bilberry - stare nie jest gorsze, jest po prostu nudne ;-) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.