ZALOGUJ SIĘ

Jak przejść do wykonania testu z pominiciem nagrania?

8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
Mam trudności z przejściem do dalszej części lekcji. Moim zdaniem mało intuicyjne jest poruszanie się po programie lekcji, kilkukrotnie wchodzę do tego samego tematu, który wcześniej przerobiłam.

Komunikat, który się wyświetla, że test można wykonać po przerobieniu min. 70% lekcji, powinien jednocześnie przekierować użytkownika do partii materiału której nie przerobił. Niestety tego nie robi i trzeba szukać po omacku, jaka parta materiału pozostała do przerobienia :-(.

Reasumując, nie wiem, gdzie mam kliknąć, aby dalej korzystać z lekcji z pominięciem nagrania. Na moim urządzeniu nie mam możliwości nagrywania.
S
sszymanska2

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Chyba się nie da :-(
M
mlesniewska1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,

każda część lekcji podzielona jest na poszczególne elementy. Można niektóre elementy lekcji pominąć, miedzy innymi nagranie, ważne aby wykonać min. 70% lekcji.
Po otwarcie danej części lekcji przy każdym elemencie jest pasek postępu i jeżeli ma kolor zielony, to znaczy że jest zaliczony, a jeżeli szary, to należy go zaliczyć. Nie ma też obowiązku wykonania każdego elementu lekcji. Ważne aby wykonać min. 70% każdej części lekcji i wtedy masz dostęp do pełnego testu z lekcji.
Tak to jest na komputerze. Być może nie jest to możliwe na twoim urządzeniu, tego nie wiem.

Pozdrawiam
?
Gość
8 lat temuzmieniany: 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki