ZALOGUJ SIĘ

lekcje w formie mp3

14 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Witam,

Czy byłby możliwość pobierania lekcji do słuchania i odtwarzania np. w formie mp3 ??
Mylę, że przydałaby się taka funkcja, zwłaszcza jeśli ktoś nie ma tyle czasu na siedzenie przed komputerem, a odsłuchiwanie lekcji, powiedzmy w drodze do pracy, ułatwiłoby przyswajanie nowego materiału a na pewno pomogło trochę z "osłuchaniem" się języka.

Pozdrawiam,
Początkująca :)
A
agag

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 12

racja popieram...
P
przemus

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam!
Bardzo dobry pomysł jestem inwalidą zwadą wzroku i mp 3 bardzo ułatwiało by naukę.
A
asmix

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hi There,

Dla mnie bomba :-)
johnbuild

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam ,ja też nie mam czasu na siedzenie przed kompem powinno być dostępne na mp3 zdecydowanie ,nawet za dodatkową opłatą.
W
widelec1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

na razie na mp3 mamy tylko podcasty
W kategorii "nauka angielskiego" niektóre podcasty mają transkrypcje.
W przyszłości planujemy coś więcej.
Aga

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzięki zenku za stronkę :-) Nie miałam okazji jeszcze tego słuchać ale chętnie zapoznam się.
Szkoda, że z tym pobieraniem mp3 nic z tego, osobiście bardzo by mi się to przydało bo jak czegoś słucham to jakoś łatwiej mi wchodzi do głowy, może podświadomie ;-) Ale trzeba sobie jakoś radzić...

pozdrawiam również
A
agag

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja równiez jestem za jadąc w autobusie w słuchawkach można było by sie uczyc:)
U
UltimOLka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Spójrzmy z perspektywy przedsiębiorcy - lekcje w mp3 jest łatwo rozpowszechnić, a co za tym idzie kwitnie "piractwo" i ludzie nie płacą za abonamenty, gdyż mają to za darmo. I wszystko jasne..
Ajdija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

no tak z jednej strony tak, ale tego się nie uniknie :):)
U
UltimOLka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

niekoniecznie w sieci jest mnostwo programow do zgrywania takiego materialu do mp3 - ki i to kilkoma kliknieciami myszy wiec ci co piratuja to i tak dadza rade:-) pozdrawiam
P
patrique1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

popieram chciałabym się uczyć w samochodzie: powtarzać lekcje, posłuchać wymowy. Niestety nie mam czasu w każdej chwili skorzystać z komputera a dodatkowo podłączać do niego głośniki lub słuchawki. Proszę o nagrania mp3 :)
K
ka27aka
DAD - Instytut Archeo przyznaje specjalne wyróżnienie "Big Dig".

Polecam źródła eTutor:
https://www.diki.pl/radio/podcasty/
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dięki DAD super nie wiedziałem że coś takiego jest dostępne
Tylko mam pytanie bo wszedłem na pierwszy lepszy kanał i były jakieś nagrania ale w C1-C2
I stąd moje pytanie jak znależć te z B1-B2
pozdrawiam
S
solark

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki