ZALOGUJ SIĘ

🟠 [Wątek eTutora] Poznaj MOC NAWYKÓW 💪 | Darmowy webinar nie tylko dla użytkowników!

zmodyfikowany: 3 miesiące temuostatnia aktywność: 3 miesiące temu
🎯 W nowy rok wchodzisz z mocą i listą rzeczy do zrobienia, na której oczywiście nie zabrakło punktu “nauka języka X”. Jednak w połowie stycznia początkowy entuzjazm opada. Czujesz, że nie dasz rady dłużej trzymać się ustalonego (często ambitnego) planu. Zaczynasz odkładać wszystko na później i dopada Cię myśl: “Znowu to samo!”

▪️ Jak zatrzymać to błędne koło?
▪️ Co zrobić, żeby Twoje postanowienia nie stały się tylko pustymi obietnicami?
▪️ Jak w nich wytrwać i w końcu zrealizować swoje cele? 🤔

⭐ O tym podczas DARMOWEGO webinaru pod hasłem “MOC NAWYKÓW, czyli jak wytrzymać w noworocznych postanowieniach i w końcu zrealizować swoje cele?” opowie ceniona specjalistka, psycholog i coach, Sandra Lasek.

Wybierz dogodną dla siebie godzinę, zapisz się i zacznij 2024 rok z przytupem! 🚀
👉 31 stycznia, godz. 14:00: https://etutorblended.clickmeeting.com/moc-nawykow-czyli-jak-wytrzymac-w-noworocznych-postanowieniach-i-w-koncu-zrealizowac-swoje-cele-/register
lub
👉 31 stycznia, godz. 19:00: https://etutorblended.clickmeeting.com/moc-nawykow-czyli-jak-wytrzymac-w-noworocznych-postanowieniach-i-w-koncu-zrealizowac-swoje-cele-2/register

✅ Dowiesz się, jak wykorzystać najnowszą naukową wiedzę o nawykach, by skutecznie kształtować wspierające przyzwyczajenia i krok po kroku realizować swoje noworoczne postanowienia.
✅ Dostrzeżesz, jak bardzo rutyna może wspierać w przekuwaniu marzeń w rzeczywistość.

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Clickmeeting i będzie nagrywane.
Każda zarejestrowana osoba otrzyma od nas dostęp do nagrania webinaru - możesz zatem wracać do materiału i czerpać z niego porządną dawkę motywacji, kiedy tylko zechcesz!

💡 Jeśli wciąż się wahasz i zastanawiasz się, czy warto, pomyśl o tym, jak poczujesz się za pół roku, kiedy spojrzysz na swoje plany i cele i zadasz sobie pytanie: “Co tak naprawdę zrobił_m, żeby je zrealizować?”.

Twoje przyszłe “ja” z pewnością podziękuje Ci za udział w tym webinarze! 😉
kamila.zet
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Super pomysł na webinar :-)
B
Barbara.m
kamila.zet - Czyli widzimy się w 31 stycznia? :) - 3 miesiące temu
Barbara.m - tak, na pewno dołączę. Planuję być na sesji o 19 :-) - 3 miesiące temu zmieniany: 3 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Spróbuję poznać moc nawyków, nawet jeśli nie miałem i nie mam żadnych noworocznych postanowień :)
W ten sposób można uniknąć Blue Monday :P
darkobo
3 miesiące temuzmieniany: 3 miesiące temu
kamila.zet - Super! Myślę, że porady naszej ekspertki spokojnie da się zastosować w kontekście różnorodnych planów i celów :) - 3 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To jest niesamowicie świetna inicjatywa! Brawo!

Postanowienia noworoczne mają wokół siebie dosyć negatywną aurę, a wywodzi się to z tego, że w większości przypadków są to tylko wątłe marzenia, a nie konkretne plany i cele.

Kiedy marzenia przerodzą się w konkretne plany, wtedy rozpoczynamy zupełnie inną zabawę :)

Ja jestem wielką zwolenniczką planowania, i wyznaczania konkretnych celów. Bez tego łatwo można skończyć błądząc po omacku przez życie, marnując czas na rzeczy które tak naprawdę nic nam nie dają i w żaden sposób nie zbliżają nas do tego kim tak naprawdę chcielibyśmy być.

Jest tak wiele pozytywów w stosowaniu różnych technik na produktowność, że trudno byłoby to zmieścić w kilku zdaniach. Tylko myśląc o tym wszystkim czuję 'a real buzz'. Trzeba spróbować żeby się przekonać :)

Pojawię się na spotkaniu o godzinie 14:00. Jestem bardzo ciekawa jak będzie ono wyglądało i czy dowiem się czegoś nowego. U mnie na porządku dziennym jest planowanie, prowadzenie dziennika, używanie aplikacji do śledzenia nawyków, i pogłębianie wiedzy z zakresu samorozwoju poprzez książki, filmy i warsztaty, także jestem co nieco w temacie :)
Chelsey

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy liczba miejsc jest ograniczona? Nie wiem jeszcze czy dam radę w ten dzień wziąć udział, dlatego chciałbym się zorientować do kiedy powinnam to wiedzieć:)
A
AgataO94
adrianna.wu - Jeśli Twoje uczestnictwo stoi pod znakiem zapytania, to tym bardziej zachęcamy do zapisu, wtedy otrzymasz link do nagrania i będziesz mogła na spokojnie w dogodnym dla siebie czasie obejrzeć materiał :) - 3 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jako że pierwszy webinar już za nami, chciałam podziękować i pogratulować za wspaniale przeprowadzoną prezentacje!

Sposób w jaki zostały przedstawione informacje był naprawdę miłym zaskoczeniem. Uwielbiam tematy samodoskonalenia, jak i sam life coaching, i mogę śmiało powiedzieć że prowadząca, Sandra Lasek, spisała się na medal!

Fajnie byłoby kontynuować tutaj dyskusję o wprowadzaniu i utrzymywaniu nawyków. Byłoby super gdyby inni chcieli podzielić się swoimi metodami i źródłami z których korzystają!
Chelsey
kamila.zet - Bardzo dziękujemy i na pewno przekażemy tę pozytywną opinię prowadzącej! Byłam ciekawa, czy uda się sprostać oczekiwaniom, o którym wspominałaś w zeszłym tygodniu. :)

A co do kontynuowania dyskusji o wprowadzaniu i utrzymywaniu nawyków, to jestem jak najbardziej za!
Podsyłam informacje o książkach, których tytuły padły w trakcie spotkania:
- Charles Duhigg "Siła Nawyku"
- James Clear "Atomowe nawyki"

A jeśli kogoś z Was skusiła recenzja Chelsey, to daję znać, że nadal można się zapisać na drugi termin - dziś (środa) o 19! :)
https://etutorblended.clickmeeting.com/moc-nawykow-czyli-jak-wytrzymac-w-noworocznych-postanowieniach-i-w-koncu-zrealizowac-swoje-cele-2/register
- 3 miesiące temu
nikus1166 - Pozycje wspomniane przez Panią Kamilę są również dostępne w angielskiej wersji językowej. Pożyteczne z użytecznym 😏 - 3 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pani Kamilo, czy dostaniemy link do nagrania?
Zapisywałam się na sesję o 19 i planowałam uczestniczyć ale niestety wypadło mi coś pilnego i nie mogłam dołączyć :-(
B
Barbara.m
nikus1166 - Na spotkaniu było wspomniane, że link do nagrania zostanie wysłany w ciągu kilku dni 😊 - 3 miesiące temu
kamila.zet - Zgadza się, w przeciągu najbliższego tygodnia roześlemy do zarejestrowanych osób link do nagrania webinaru :) - 3 miesiące temu
Barbara.m - o, super. dziękuję za informację. - 3 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki