ZALOGUJ SIĘ

Gramatyka

15 lat temu
Witam Redakcje:)co z tą obiecaną gramatyka.. czekamy pozdrawiam
grzegorzszuleta

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 13

Prace nad gramatyką się nieco przeciągnęły, ale dobiegają już końca - kurs powinien zostać udostępniony jeszcze w marcu.
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam. Mnie rowniez interesuje przede wszystkim gramatyka, zasady tworzenia zdan w roznych czasach. Zaoferowany kurs gramatyki dotyczny niestety tylko czasownikow nieregularnych... Czy mozna sie spodziewac czegos wiecej?
M
maciekmm

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kurs, nad którym pracujemy, będzie obejmował wszystkie najważniejsze zagadnienia gramatyczne, w tym czasy angielskie, tryby warunkowe, mowę zależną, stronę bierną, przymiotniki, przysłówki, rzeczowniki, zaimki, częste błędy. W założeniu ma on zastąpić papierowy podręcznik do nauki gramatyki. Prace nad materiałem do kursu dobiegają końca, wkrótce zdania zostaną przekazane do nagrania. Niestety proces przygotowywania nagrań może zająć w tym przypadku do 6 tygodni, więc prosimy jeszcze o cierpliwość.
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kurs gramatyki byłby w takim przypadku zintegrowany z powtórkami czy zupełnie od nich odizolowany? Będą zawierać jakieś ćwiczenia, czy cokolwiek pozwalającego określić stopień opanowania danego materiału? Mówisz o nagraniach, domyślam się, że poszczególne regułki gramatyczne będą traktowane podobnie jak słówka i tak samo poddawane ocenie 1-2-3-4. Kurs będzie napisany dwujęzyczne?
legologo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kurs będzie napisany dwujęzycznie, w oparciu o elementy z lukami. Elementy będą trafiać do powtórek tak samo jak słówka. Przykładowy element z lekcji dotyczącej czasu Present Simple:

Q: We (...) now. (jemy kolację)

A: We are having supper now.
My jemy teraz kolację.
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

hmm a tu może być chyba też "are eating supper", poza tym na kolację można też powiedzieć dinner o ile w południe ktoś jadł lunch :D
Aga

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja tam miałbym wątpliwości do czego innego: od kiedy are having to Present Simple? :) Chyba raczej Continuous.
legologo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zgubił mnie pośpiech, oczywiście przekleiłem element z lekcji o Present Continuous :)
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chciałabym sie zapytac czy istniała by taka mozliwość w czaoswnikach nierugularnych zeby w zapytaniu o słówko nie było tak:
be
_______________
________________

i że polskie znaczenie wyświetla sie dopiero po odpowiedzi

Chciałabym zeby
przy zapytaniu było polskie znaczenie np;

Być
Czy dałoby się coś takiego zrobić??
N
nata7775

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Po kilku miesiącach chciałabym zapytać kiedy będzie umieszczona gramatyka w dziale.
Chciałabym skorzystać z gramatyki właśnie na tym portalu. Czekam z niecierpliwością już tak długo. Mam nadzieje ze będzie ona równie dobrze zrobiona jak i cały portal. Chciałabym w końcu znowu zaczać się uczyć tutaj!!!
Ewa_G1967

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kurs Gramatyka angielska został właśnie udostępniony. Wszyscy użytkownicy, którzy posiadają wykupiony abonament na pakiet Ultimate English, otrzymali bezpłatnie dostęp do pakietu gramatycznego do 10 sierpnia 2009. Więcej informacji: [url=https://www.etutor.pl/informacje/aktualnosci/33/]Kurs gramatyki i Fotolekcje[/url].
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzieki,dzieki ,dzieki udalo sie wreszcie nowosci i to tak duzo.Ciezko tylko z czasem na to wszystko ale warto bylo czekac.Pozdrawiam Ipon
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam i mam pytanko...

Czemu ta gramatyka jest taka droga? Dużo mniej materiału, a kosztuje tyle samo co cały kurs podstawowy? Może by tak zrobić chociaż jakąś promocję dla osób, które mają już wykupiony Ultimate English?
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki