ZALOGUJ SIĘ

nie wiem jak zacząć naukę,w jakiej kolejności co robic i jak sie poruszać w tym wszystkim?

zmodyfikowany: 13 lat temu
J
jwalczyna
Gość - Najlepiej rób wszystkie lekcje po kolei :). Dodawaj słówka to powtórek i powtarzaj jak najczęściej :) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Jasiu punkt za szczere pytanie .Grunt to się nie przestraszyć ogromu materiału na platformie etutor.Poprostu po kolei i stosować się do "rekomendacji" czyli zalecanego materiału dla twojego poziomu.Powodzenia.
K
krybaczewski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Użytkownicy kursu PKP Intericty dostają co tydzień nowe zadania - lekcje.

Część z nich jest materiałem dedykowanym, związanym stricte z kursem dotyczącym pociągów, pracy w PKP IC itd. Część zadań zaś to elementy naszego kursu, które wybieramy dla Państwa poza materiałem dedykowanym, aby osoby nieznające języka poznały jego podstawy i podstawowe reguły, a także by podnieść kompetencje językowe. Mają jednak Państwo dostęp do całego kursu, jeżeli więc czuje ktoś z Państwa taką potrzebę - mogą Państwo uczyć się angielskiego dodatkowo poza przydzielanymi przez nas zadaniami. Wówczas najlepiej jest uczyć się po kolei, od lekcji pierwszej i najlepiej jest wykonywać jej elementy po kolei - kurs został tak zaplanowany, by osoby bez jakiejkolwiek znajomości języka były w stanie wykonywać początkowe zadania.

Proszę zwrócić uwagę na to, że nasza strona połączona jest ze słownikiem - klikając jakiekolwiek słowo dwukrotnie, pojawia się okienko słownika i pokazuje nam się tłumaczenie słowa. Zachęcamy do korzystania z tej opcji.

Dialogi, notatki i ogłoszenia wyświetlają się po angielsku gdyż w tym języku są czytane i zależy nam na tym, by śledzili Państwo oryginalny tekst podczas odsłuchiwania nagrania. W ten sposób można się szybciej osłuchać z językiem. Zachęcamy do tego, by na początku spróbować zrozumieć dialog za pomocą korzystania z wbudowanego słownika oraz dołączonych do lekcji list słówek i rozmówek. Dołączyliśmy jednak do lekcji tłumaczenia - jeśli więc nie są Państwo pewni jak można dane zdanie przetłumaczyć - proszę wybrać opcję “pokaż tłumaczenie”.
e.lukasiewicz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

jak Ci idzie po trzech tygodniach?
kubela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

jasiek ja mam takie same objawy ja tu siadam do nauki
J
jdabrowski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki