ZALOGUJ SIĘ

Usun z nauki

13 lat temu
Kiedy uzywa sie "klawisza" Usuń z nauki ?
petrosj

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 8

kiedy nie chcesz mieć jakiegoś elementu w powtórkach, a chcesz aby lista na której się on znajduje była traktowana jako przerobiona w całości.
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy system w trakcie nauki stosuje jakieś testy lub sprawdziany, czy tylko ucze sie niejako dla siebie ?
petrosj

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

raczej się uczysz dla siebie... jednak w trakcie robienia lekcji są ćwiczenia, które możesz wysłać do sprawdzenia.
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wykonałem ćwiczenie opisowe i wysłałem je nauczycielowi (były trzy opcje, ale ja wybrałem tylko nauczyciela). Czy te prace sa rzeczywiscie ogladane, sprawdzane ?
Gdzie dostaje odpowiedz (czy na e-maila, czy na forum, inne miejsce) i czy w ogóle dostaje jakakolwiek odpowiedz, czy jest to tylko wskazowka dla prowadzacego jakie podsylac mi cwiczenia ?
petrosj

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Twoje ćwiczenie zostanie sprawdzone za jakiś czas przez stażystę, który sprawdza prace losowo. Możliwe, że nie będziesz miał szczęścia i praca nie zostanie oceniona. W nowym roku ma być dostępny pakiet w którym wszystkie prace będą sprawdzane.

Sprawdzający da ci odpowiedź pod Twoją pracą. Znajdziesz ją w zakładce "Pytania" a następnie w zakładkach "Testy" i "Nagrania". Będzie to tylko poprawienie Twojego ćwiczenia. Następne ćwiczenie będziesz miał w kolejnej lekcji (jak wykupisz abonament). Nauczyciel nie będzie Ci podsyłał żadnych ćwiczeń, ani też nie będzie się Tobą "opiekował" ani zastanawiał się nad Twoją przyszłością. Jeśli tego potrzebujesz, to znajdź sobie jakiegoś indywidualnego korepetytora (to kosztuje ok 50zł za godzinę nauki). W Twoim interesie jest przerabianie materiału i uczenie się. Nauczyciel (tu, ale i w każdej szkole, uczelni, kursie językowym) jest po to by Ci pomóc, odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące rzeczy z którymi nie możesz sobie poradzić.
By to zobrazować to spójrz na moje ocenione ćwiczenia:
test sprawdzony przez nauczyciela
[url]https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/11262-Writing_-_A_date.html[/url]
i nagranie sprawdzone przez użytkownika
[url]https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/11258-Speaking_-_A_text_message_from_Leon.html[/url]
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

pol ecam do posłuchania i oglądania stronkę [url]http://www.spryciarze.pl/kategorie/edukacja[/url] jest tam trochę filmików z zakresu nauki języka angielskiego,zwłaszcza gramatyki jak się dodatkowo wbije w wyszukiwarkę "angielski" pojawia się ich całkiem sporo.Pozdrawiam wszystkich i życzę Wam super Nowego Roku.
zorija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A kto z uzytkowników portalu ma prawo poprawiac prace innych ? Czy moze to robic kazdy uzytkownik ?
petrosj

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam
Prace użytkowników może ocenić każdy użytkownik, chyba że przy dodawaniu pracy zaznaczy się poziom widoczności "prywatny" - wtedy tylko nasi nauczyciele będą widzieli daną pracę, lub "tylko dla znajomych" - wtedy pracę widzą również użytkownicy, których dodało się jako znajomych w portalu.
Obecnie nie oferujemy usługi sprawdzania prac. Pod koniec stycznia planujemy wprowadzić dodatkowy pakiet, dający gwarancję sprawdzenia wykonanego ćwiczenia przez naszego nauczyciela. Póki co sprawdzają oni losowo wybrane prace w ramach szkolenia.

Pozdrawiam
Z
zolty

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.