ZALOGUJ SIĘ

Czy jesli jest sie na poziomie B1 to jest sens kupic business english?

8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
S
sasa91

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

z punktu rozszerzenia władania językiem, tak.
bardzo dużo zależy jakie masz praktyczne potrzeby.
czy dasz sobie radę - tak.
spróbuj ukonkretnić pytanie.
abmmichal

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

sasa91,
Wejdź w opisy lekcji i zobacz, czy materiał w nich zawarty będzie przez Ciebie wykorzystywany.
B1 może jednak nie wystarczyć, by efektywnie przyswoić zawartą w kursie wiedzę.
Gdyby jeszcze tylko ten kurs był tańszy...
MaggieB

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Moim zdaniem , nie bo Business English to język specjalistyczny to tak jakbyśmy uczyli gimnazjalistę o strukturze firmy i technicznego angielskiego , B1 to zaledwie matura podstawowa zdana na 100% czyli za mało na Business English, radzę przerobić wszystkie lekcje z B1 raz jeszcze i ukończyć poziom B2 plus dział angielski w podróży dopiero wtedy wypróbuj Business English
D
dawid34
sasa91 - wydaje mi sie ze przesadzasz. Jesli ktos przerobi B1 to moze robic z czystym sumieniem business, zwlaszcza jesli kiedys mial kontakt z tym slownictwem - 8 lat temu
MaggieB - Bardziej niż trochę nie rozumiem Twojego skomplikowanego toku rozumowania.
Zakładasz wątek - zadajesz pytanie, a następnie mu zaprzeczasz???

- 8 lat temu
sasa91 - Osoba , która zadaje pytanie może je zadać w celu uzyskania opinii innych osób, z którymi może się nie zgodzić. To, że zadaję pytanie nie oznacza, że w 100% procentach akceptuję każdą odpowiedź, która zostanie mi udzielona. Zadałem to pytanie właśnie w celu poznania opinii innych ludzi, swoje zdanie na ten temat miałem już wcześniej "wyrobione". Widać, że nigdy nie miałeś/aś do czynienia z logiką i dlatego nie rozumiesz tego co chciałem uzyskać poprzez zadanie tego pytania. - 8 lat temu
karol.k - @sasa91 - Prosilibyśmy o spokojniejsze podejście w swoich odpowiedziach - nerwy nic dobrego nie przynoszą :) - 8 lat temu
MaggieB - sasa91 ,
Tak jak sugeruje Pan Karol Kropka Ka, to nie jest odpowiednie miejsce na wyładowywanie swoich frustracji.
Masz rację, nigdy nie miałam do czynienia z takową logiką i nie jestem sobie w stanie wyobrazić co chciałeś uzyskać.
Powodzenia w nauce!
- 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Po prostu jestem nauczycielem i mam uczniów na poziomie B1 śmiem zatem twierdzić ,że to dopiero początek drogi( zresztą co to znaczy, komuś się wydaje ,że jest na poziomie B1 ale czy ma opanowane wszystkie umiejętności(czytanie ,słuchanie, mówienie, pisanie, gramatykę)na poziomie B1 czy zna idiomy i phrasale?)Uczniom , którzy zdali już B2 prezentuję jak wygląda próbny test TOEFL -nie ma tam Business English ale wierz mi szybko chłoną i studzą emocję bo to niby tylko stopień wyżej C1 ale jest trudnym egzaminem. Nie mówiąc o Business English gdyż każdy język specjalistyczny to wyzwanie czy to techniczny, biznesowy,medyczny,wojskowy -to tak jakby zaczynało się od zera;) Wszystko weryfikuje życie podczas pierwszego pobytu w Stanach nie zrozumiałem kilku kawałów, a jak kolo wymawiał picture to nie wiadomo było czy chodziło mu o obrazek, miotacza w baseballu czy dzbanek,a może o pobliską miejscowość-a chodziło o naczynie gliniane bo cytował Biblię także spokojnie na wszystko przyjdzie czas. Jasne można studiować podręczniki budowy wind po A2 ale jaki to ma sens? Nie od razu Rzym zbudowano, jest taka fajna płyta Edgard Angielski w Samochodzie Business English słówka po polsku potem dialogi, teksty polecam. Dodam tylko,że warto przerobić poziom B2 na e-tutorze bo e-tutor to połączenie metody collina i rose(nie podaje całych nazw-prawa autorskie)te metody kosztują fortunę ,a są moim zdaniem gorsze od tutora. powiem tak wydałem jako pasjonat języków tysiące złotych ale zostawiłem tylko e-tutora, supermemo i Blondynkę na językach plus callan, reszta czyli 99% to ściema na czele z Krebbsem:) Pozdrawiam serdecznie;)
D
dawid34
8 lat temuzmieniany: 8 lat temu
sasa91 - Dziękuję bardzo za tak obszerny komentarz. Też juz miałem okazje się przekonać co do rozmowa z macierzystym użytkownikiem języka. - 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki