ZALOGUJ SIĘ

Czy w kursie eTutor niemiecki pojawią się poziomy C1 i C2?

11 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Czy planujecie Państwo dodanie tych modułów do kursu niemieckiego?
B
bambik33
luk4s - właśnie świetny pomysł! Przydałby się moduł C1 i C2!! - 11 lat temu
a.kosmal - @bambik33, na ten moment nie planujemy wprowadzenia poziomu C1 i C2, ale jeśli ze strony użytkowników będzie duże zapotrzebowanie na te poziomy, rozważymy taką możliwość raz jeszcze. - 11 lat temu
pisztutaj - Również jestem za tym, aby wprowadzić poziomy c1 i c2. - 11 lat temu
sylwiasmolen81 - popieram wprowadzenie poziomu C1/ C2
- 10 lat temu
ewelinabrzeska - także jestem za C1/C2!!
- 10 lat temu
ania1209 - Witam:) myślę, że zapotrzebowanie na rozszerzenie nauki opoziomy C1 i C2 jest na wystarczającym poziomie,więc podpisuję się pod komentarzami poprzedników :). Byłoby wspaniale, jakby kurs Deutsch dorównał jakością kursowi Angielskiego:)Mam nadzieję,że zmienicie to Państwo w przyszłym roku czego sobie i wszystkim życzę.
- 10 lat temu
jack196906 - hallo.Moduł C1 I C2 Jest bardzo dobrym pomysłem,jeśli się pojawi napewno kupię.pozdrawiam - 10 lat temu
MarcinDE - popieram, jest za C1 i C2 - 10 lat temu
Sik0r7 - Również chciałbym zobaczyć w kursie C1 i C2. - 10 lat temu
Eduard - Na pewno wykupiłbym abonament na poziomie C1 i C2, poniważ oferowana jakość mnie przekonała. - 9 lat temu
Marta1507 - Ja tez z pewnoscia kupilabym poziom C1 i C2. Prosimy o rozwaznienie wprowadzenia tego poziomu. Cicialbym dalej uczyc sie z Panstwa materialami a nie z innym kursem
- 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 33

Skończyłam poziom B2, jeszcze przerabiam "w podróży" i pozostały mi już tylko powtórki i 160 dni abonamentu.
Bardzo proszę o kolejne poziomy niemieckiego :)
B
bambik33

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja tez czekam na poziom C1,C2
M
MAMAMIA

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

wlasnie:) wyższe poziomy
J
justi186

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dokładnie! Wyższe poziomy!!! :D
luk4s

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

NO to ja tez sie wstawie za wyzszymi poziomami aby redaktorzy etutor sie nie lenili :)
surtoip85

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

albo niemiecki biznesowy :)
B
Bakluk

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja tez chce wyzsze poziomy , bitte
G
grzela1975

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dołączam się do próśb poprzedników;)
R
R.Opulski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja też chętnie skorzystam z wyższych poziomów, po zakończeniu aktualnego etapu i za niemiecki biznesowym jak najbardziej!:)
kasiaen

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

dolaczam sie do prosby. wprawdzie zaczynam od nowa bo wiem dużo z wyższych poziomów a mam braki z niższych, ale myślę, że wkrótce tez będe "w potrzebie" a niemiecki biznesowy równiez przydałby się.
K
Kicius-k2

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja rowniez prosilbym chociaz o poziom C1!!!
pioma78

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A co jak wszyscy to wszysy ! Ja tez chce wyzsze poziomy C1 i C2 jak rowniez prosze o rozwijanie nizszych poziomow bo w porownaniu z jez.angielskim ten kurs biednie wyglada.
surtoip85
renata_k - Rozwijamy, rozwijamy ;) Jesteśmy na etapie opracowywania nowych ćwiczeń. Prosimy o cierpliwość :)

Pozdrawiam
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
surtoip85 - NO i chwalic redakcje,chwalic ! - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Proszę o szybsze rozwijanie poziomu C1 i C2.
Zgadzam się z przedmówcą,ż kurs niemiecki jest uboższy od wersji angielskiej. Zmieńcie to!!!!
Czekam z niecierpliwością.
Business Deutsch tez by się przydał.
Pozdrawiam
Omax77

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

to ja także dołączam się do próśb o C1 i C2 :)
I
izabela.koczan

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja też uważam, że C1 conajmniej powinien być - ja potrzebuję C1 :)
autobusik

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja też chętnie skorzystałabym z poziomów C1 i C2. Obecnie jestem na poziomie B2, ale robię wszystkie 4 w celu powtórki słownictwa- to idzie w bardzo szybkim tempie nawet do 10 lekcji dziennie.
M
muszkasia

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

proszę o poziomy C1, C2 i Wirtschaftsdeutch
Da się zrobić?
S
slonia
a.kosmal - Dziękujemy za tak duże zainteresowanie poziomami C1 i C2 w naszym kursie eTutor niemiecki. Na ten moment nie podjęliśmy jeszcze żadnych decyzji w tym zakresie, także prosimy jeszcze o uzbrojenie się w cierplliwość, a jednocześnie życzymy owocnej nauki ;) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Poziomy C1/C2 jak najbardziej, też kończę powoli B2 i co potem
P
pkoperki

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jestem również zainteresowana poziomem C1/C2. Moj niemiecki jest na poziomie zaawansowanym, wiec bez wprowadzenia poziomu C1/C2 nie będę mogła skorzystać z Państwa oferty.
Dodam jeszcze że znam wielu osób, które także podjęłyby naukę niemieckiego gdyby były dostępne poziomy C1/C2.
iwonap23

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ich bin dafür ! no i oprócz C1/c2 przydałyby się lekcje kończone egzaminem jak w angielskim. I zmieniłbym lektora na niemieckim bo ten Pan mówi tak langsam, że aż się usypia.
W
werek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zgadzam się z większością w porównaniu z angielskim, ten niemiecki wygląda ubogo. Ale jak dla mnie, osoby która ni w ząb nie znała niemieckiego to OK. Może, dlatego lektor mówi wolno, bo Team eTutor wyszedł z założenia, że duża większość ni w ząb nie zna niemieckiego. Angielski, żeby się dogadać zna bardzo dużo ludzi. Ja na przykład jak narazie pracuje w Niemczech i przez eTutor uczę się niemieckiego, jak wykończe ten kurs zaczne przerabiać kursy konkurencji. Jednak w rzeczywistości Niemcy mówią dużo szybciej.
B
BATMAN30

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jak najbardziej prosimy o te dalsze poziomy Deutsch !!!!!!!
;-)
G
germandami

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

jestem za wprowadzeniem poziomu C1/C2!!!!!!
E
edytad24

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Również jestem za wprowadzeniem c1 i c2.
R
robertobochenski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jestem za wprowadzeniem poziomow C1 i C2 oraz rozszerzeniem Niemiecki w biznesie, eTutor do tego celu potrzebuje wykupic wiecej miejsca w sieci, kurs niemieckiego sie polepszyl, ale stalo sie to duzym kosztem angielskiego, kiedys przerobilem etutor angielski od A1 do C1 i widze roznice:

1. wiele slow nie ma zdan to znaczy zlikwidowano zdania w kontekscie
2. zlikwidowano zdania w powtorkach z gramatyki, ktore mozna bylo dodac do powtorek, w tych zdaniach bylo zobrazowane znaczenie i zastosowanie danego tematu gramatycznego
3. zlikwidowanie piosenek i pytan.

Zalety:

1. wprowadzenie wyjasnien po polsku w C1 i C2
2. rozszerzenie kursu Angielski w biznesie

Wniosek :

Cos dzieje sie kosztem czegos. Jesli eTutor wprowadzilby poziomy C1 i C2 to staloby sie to kosztem kursu angielskiego.

Z powazaniem

HULK50
H
HULK50

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

O tak! Zdecydowanie C1 i C2 się przyda!
N
nreizer

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mi sie zdaje, ze najlepszym pomyslem bedzie stworzenie kursu C1 i C2 za dodatkowa oplata, niewielka oplata. Jeszcze lepszym sposobem bedzie zrobienie ankiety wsrod klientow, uzytkownikow eTutor w celu zbadania potrzeb rynku, czyli uzyskania informacji ile tak naprawde osob tego potrzebuje, to ulatwi podjecie decyzji i czy wprowadzenie poziomow C1i C2 z punktu widzenia firmy eTutor bedzie ogolnie korzystne i czy inwestycja sie zwroci.
H
HULK50

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, ja też wyrażam zainteresowanie. Znam jeszcze wiele osób, które byłyby zainteresowane jako, że rozpowrzechniłem wśród znajomych Państwa firmę. Pozdrawiam.
J
jimmy1990

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Do Jimmy 1990:

Kiedys eTutor wysylal do swoich klientow ankiete za jej wypelnienie bylo 14 lub 21 dni. Jesli eTutor bedzie chcial to jeszcze raz zrobi taka ankiete i premia to powinna byc za wypelnienie 5 lub 8 tygodni za darmo przedluzenie abonamentu. To zalezy od eTutor czy beda tak naprawde wprowadzic taka ankiete. Aby zachecic ludzi do korzystania z nowych dodatkow powinni zrobic 3 dni lub 1 tydzien wersji probnej. Widzisz wszystko rozbija sie o pieniadze, czy im to sie oplaci, czy im sie oplaci dokupic miejsce w sieci na to. Etutor sie rozwija wprowadzil jezyk niemiecki i jak dla mnie jesli chodzi o szkoly online jest numerem 1. Jednak tak jak wczesniej wsponialem sporo dodatkow zniknelo, co moim zdaniem jest minusem, powinni wprowadzic piosenki niemieckie jak i angielskie, nie mowiac nic z dnia na dzien usuneli piosenki angielskie. Wprowadzenie nowych dodatkow to nie jako wyzwanie dla ekipy eTutor, przy zalozeniu ze nic nam nie zabiora.
H
HULK50

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak! C1 i C2 - baaardzo się przyda. Ja osobiście jak tylko się wykupi to chętnie wykupię! :)
M
millie

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Z przyjemnością możemy poinformować, że nasi germaniści weryfikują ostatnie elementy nowego poziomu C1 kursu z niemieckiego, który do końca marca powinien być gotowy do udostępnienia Użytkownikom. Pozdrawiamy.
dawidturek
ewaho - Wspaniała wiadomość, bardzo się cieszę, ogromne podziękowania. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo fajnie, że pojawiła się opcja poziomu C1
Przygotowuję się obecnie do C2, dlatego będę wyczekiwać i dodania tego poziomu do kursu.
Joanna_Polska

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy jest szansa na wprowadzenie kursu podobnego do Dirty English w wersji niemieckiej?
lalique7
aleksandra.rosiek - Dziękujemy za sugestię i przepraszamy za długi czas oczekiwania na odpowiedź. Rozważymy taką możliwość :-). - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.