ZALOGUJ SIĘ

Znowu jakieś zmiany? Brak automatycznej możliwości pisania i znikające powtórki

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Nie wiem czy u mnie coś się pozmieniało w ustawieniach czy znowu zaszły jakieś zmiany, ale o ile wcześniej mogłam dodawać do powtórek i powtarzać powtórki tylko za pomocą klawiatury, o tyle teraz jest to nie możliwe... Jestem w jakiejś tam lekcji i próbuję dodać nowe elementy i o ile wcześniej po wciśnięciu spacji od razu mogłam pisać o tyle teraz, nie da się i muszę klikać myszką. Zauważyłam też, że w niepoprawnym wpisaniu literki pojawia się dźwięk, a w ustawieniach NIE MAM zaznaczonej tej opcji: Odtwarzaj efekt dźwiękowy w ćwiczeniach po niepoprawnym wpisaniu literki lub dopasowaniu elementu
Włącza odtwarzanie efektów dźwiękowych w ćwiczeniach z maską i z dopasowaniem elementów. Po niepoprawnym wykonaniu ćwiczenia odtworzy się krótki dźwięk.
Ktoś coś wie? Czy poza ogólnymi ustawieniami są jeszcze gdzieś schowane jakieś dokładniejsze?
Znikły mi też powtórki zaległe, miałam ich ok. 400 a dziś wyskoczyło mi tylko 30.
M
martusiaczek71
japonskiwachlarz - Powtórki, które oceniłaś w dniu wczorajszym na 1 lub 2 nie są przenoszone na dzisiaj, a rozplanowane na kolejne dni nauki. Więcej o planowaniu powtórek przez algorytm znajdziesz na stronach pomocy: https://www.etutor.pl/help/repetitions - 10 lat temu
martusiaczek71 - wiem, już długo korzystam z powtórek. Ale chodzi mi o to, że zawsze powtórki których w ogóle się nie przerobiło bo np nie chciało mi się wejść na e-tutor to przechodziły na następny dzień i wtedy np po tygodniu było 1000 powtórek do zrobienia i można było je rozłożyć. A w moim przypadku nie przerobiłam powtórek ok. 150, a następnego dnia miałam, że wszystkie przerobiłam
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Dziękujemy za zgłoszenie. Planujemy przywrócenie prawidłowego działania wskazanych modułów w dniu dzisiejszym. Serdecznie przepraszamy za powstałe utrudnienia.
Pozdrawiamy!
japonskiwachlarz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki