ZALOGUJ SIĘ

Czy kiedykolwiek zdarzyła się Wam sytuacja, kiedy jakieś słówko samo usunęło się z powtórek?

zmodyfikowany: 10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Witam.

Czy wyrzuciło wam kiedykolwiek jakieś słówko z tych dodanych do powtórek?
U mnie się tak zdarzyło, przykładowe:
Czy wyrzuciło wam kiedykolwiek jakieś słówko z tych dodanych do powtórek? present, before, adult, teenager, brush, water.
Wyrzuciło mi również wszystkie dni tygodnia i miesiące.
Były one w liście ale kiedy dalem na edytuj to pokazywał się ciąg słów, jak podczas własnej edycji, a słowa po wpisaniu do słownika Nie pokazywały, iż są dodane do powtórek (zielony plus).

Pozdrawiam.
Pipstaker7

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Witam.
Nie, nigdy mi się tak nie zdarzyło. :( Jedyne co mi przychodzi do głowy jest ,,filtruj powtórki". po naciśnięciu tego usuwają się.
pozdrawiam, :)
akunderak1
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Same się nie usuwają, ale systemy nie są spójne, tzn. słówka, które dodałam wcześniej ze słownika, a przedstawiane jako nowe wg przerabianej lekcji, nie zawsze system rozpoznaje że już zostały dodane do powtórek. Potem obserwowałam że dane słówko wyskoczyło mi w powtórkach tego samego dnia lub w krótkim okresie dwa razy, stąd wnioskuję ze jest traktowane jako "podójnie dodane"
L
lionne7

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

witam!
mi nigdy się nie usunęły,ale może przez nieuwagę wcisłaś przycisk ,,świetnie'' i dana powturka Ci się usunęła.
kludi

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki