ZALOGUJ SIĘ

Poprawianie treści kursu

zmodyfikowany: 10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Wybaczcie, nie lubię burzy w szklance wody ale informacje przedstawiane ostatnio przez tutora są najzwyczajniej w świecie niezgodne z prawdą!!! i jest to drugi tak rażący post.

Po dziesiątkach próśb i skarg zabraliście sie za poprawy błędów kilka miesięcy temu... teraz czytam w tym wątku, że
https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/516100-Don_t_act_if_you_know_everything_about_me.html#unread

> Zaczynamy pracę nad poprawianiem błędów
> W tej chwili ustalamy plan działania

POWTARZAM:
Kilka miesięcy temu poinformowaliście użytkowników, że zabraliście się kompleksowo za poprawy błędów.

Proszę również o odpowiedź na moje pytanie tutaj.
https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/509428-Opieka_nauczyciela_-_czyli_jak_to_w_koncu_jest.html?unread

Ileż można prosić i czy w ogóle powinno sie prosić nauczyciela o odpowiedź.. w szkole językowej?

Edit do otrzymanej odpowiedzi.

Przypomnę tylko, że jestem zadowolonym użytkownikiem strony... ale uczę się w indywidualny sposób, więc problemy występujące w lekcjach mnie bezpośrednio nie dotyczą.

Nie odpowiada Pani precyzyjnie na moje pytanie ale mniejsza już z tym.
Zwracam szczególną państwa uwagę na jeden fakt.
Ja tylko i wyłącznie obiektywnie stwierdzam pewne fakty i przypominam o tym o czym zapewnialiście rok/dwa/trzy lata temu.

Wydaje mi się wysoce niestosowne pisać w stylu
> Prosiłabym o nie zamieszczanie takich jak ten wątków, ponieważ nie wpływają one korzystnie na nasz wizerunek.

Brak konsekwencji w realizowaniu obietnic jest wyznacznikiem Waszego wizerunku jaki sobie sami budujecie. Dochodzimy tu do sedna sprawy. Wasza niekonsekwencja w tym co robicie powoduje, że jest stosunkowo mało chętnych, tzn. w odniesieniu do setek tysięcy zarejestrowanych uzytkowników.

Co do błedów to inna sprawa, wielokrotnie sugerowałem by jeden z waszych nauczycieli po prostu przerobił kurs jako uczeń i potem kolejny nauczyciel "na wszelki wypadek". 99% błędów zostałoby w ten sposób wyeliminowanych.

Podsumowując.
Proszę tego postu nie traktować jako "ataku" bo nim nie jest, jest tylko próbą zwrócenia waszej uwagi na pewne "stałe cechy portalu", które ze względów dydaktycznych i marketingowych są po prostu szkodliwe.

Pozdrawiam serdecznie
quantum137

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Witam,

pozwolę sobie udzielić Panu odpowiedzi w jednym wątku. Zatem:

Odnosząc się do tematu o opiece nauczyciela - uznaliśmy, że lepiej będzie, jeśli nauczyciele, którzy mogliby zajmować się opieką nad osobami posiadającymi abonament w wersji Premium, zajmą się rozwojem zawartości kursów i platformy, co przyniesie korzyść na szerszą skalę. Nie jest opłacalne utrzymywanie kursu, z którego korzysta około 20-30 osób, przy takiej cenie kursu, jaka obowiązywała. Przez długi czas utrzymywaliśmy ten abonament, lecz ponieważ zainteresowanie nim nie wzrosło, została podjęta taka, a nie inna decyzja.

Przechodząc do drugiego tematu - czyli prac nad treścią kursu.
Chcielibyśmy, aby nasz kurs był jak najlepszy i pozbawiony błędów, do czego oczywiście dążymy. Jednak proszę się zastanowić, jak wiele płaszczyzn tutaj wchodzi w grę, a co za tym idzie, jak czasochłonne jest to przedsięwzięcie. Nad kursem pracujemy praktycznie cały czas, zajmując się kolejno konkretnymi elementami - najpierw zabraliśmy się za mniej skomplikowane części, aby stopniowo przechodzić to tych coraz trudniejszych. Tak jak wspomniała Ola.bra w cytowanym przez Pana wątku - obecnie rozpoczynamy prace nad częścią gramatyczną. Z racji tego, że chcemy, aby efekt był zauważalnie lepszy, czeka nas bardzo dużo pracy. Dlatego też niestety nie jest to kwestia jednego miesiąca, ale chcemy uniknąć błędów (choć takich nie da się zupełnie wykluczyć).

>>Ileż można prosić i czy w ogóle powinno sie prosić nauczyciela o odpowiedź.. w szkole językowej?

Przepraszam, ale odpowiedź na część poruszanych przez Pana tematów, to pytania raczej do administracji serwisu. Natomiast zapewniam, że nasi nauczyciele regularnie sprawdzają dział Pytań i odpowiadają na zadane pytania, jeśli uznają, że powinni zabrać głos. Dodam tylko, że nie mają obowiązku odpowiadania na każde pytanie (w ramach opieki wykupionej przez kursantów Premium angliści mieli priorytetowo odpowiadać na zadane przez te osoby pytania). W ten sposób dają się wykazać także pozostałym Kursantom (wszak to też pomaga w nauce i utrwalaniu wiedzy). Jeśli w odpowiedziach Użytkowników pojawią się błędy, zostaną one wychwycone.

Kończąc - jeśli ma Pan jakieś zastrzeżenia do naszej pracy, możemy odpowiedzieć Panu mailowo. Prosiłabym o nie zamieszczanie takich jak ten wątków, ponieważ nie wpływają one korzystnie na nasz wizerunek. O ile uzasadniona krytyka na temat bieżących zmian może zostać poddana dyskusji na forum publicznym, tutaj chcielibyśmy pewne tematy już zakończyć.


Pozdrawiam serdecznie :)
Renata Kowalczyk
renata_k
Pracownik eTutor
quantum137 - Dziękuję za odpowiedź.
Odpisałem "wyżej".

PS. Czy uległ zmianie tyluł mojego pytania, pogrubienie tekstu, linki itp.?
- 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu
renata_k - Zmieniony został jedynie tytuł, ponieważ jego wydźwięk był zbyt negatywny. Natomiast linki, pogrubienia i inne formatowania odpowiedzi przestały działać, po dodaniu dalszej części w Pana wypowiedzi, ponieważ w postach przekraczających pewną długość funkcje te nie działają.

Odpowiedzi na dodane przez Pana uwagi udzielę w prywatnej wiadomości, aby nie rozwodzić się na stronie.

Pozdrawiam :)
- 10 lat temu
quantum137 - Dziękuję:) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki