ZALOGUJ SIĘ

m.etutor.pl - poważny błąd

13 lat temu
Problem polega na tym, ze podczas nauki słowek z danej kategorii po uzyciu przycisku "dodaj do powtórek" automatycznie cofa mnie do 1 słowa z danego tematu co jest niezwykle irytujące. Dla przykładu przerobilem 30 z 51 słowek, słowka numer 30 nie znam wiec dodaje do powtorek co się udaje, ale jednak po tym dodaniu, zamiast dostac słowko numer 31 to dostaje słowko numer 1 czyli początkowe.
sawyer

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 14

Witam

Dziękujemy za uwagę, sprawdzimy to.

Pozdrawiam
Z
zolty

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jakieś postępy w tej sprawie?
sawyer

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wkrótce naprawimy ten błąd. Niestety, z pewnych względów nie jest to teraz możliwe.
Z
zolty

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak wstępnie to jak długo może zająć naprawa tego błędu?
sawyer

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ciężko mi w tej chwili powiedzieć, gdyż nasz główny programista przebywa na zwolnieniu lekarskim, przez co reszta jest zawalona robotą. Nie chcę obiecywać, ale w przeciągu tygodnia, maksymalnie dwóch, ten błąd zostanie usunięty. Przepraszamy za niedogodności z tym związane.
Z
zolty

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

No to może coś na osłodę, wcześniej za wskazanie błędu można bylo otrzymać bonusowe dni. Tutaj powstaje pytanie. Czy reportowanie błędów tego typu ciągle jest premiowane?
sawyer

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak jest to nadal premiowane, ale użytkownikom stale z nami współpracującym, do czego zachęcam :)
Pozdrawiam
Z
zolty

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

"Postaramy się odpowiedzieć na przesłaną wiadomość w ciągu 48 godzin. Dla [b]użytkowników zgłaszających sugestie ulepszeń w serwisie lub poprawek[/b] w materiale lekcji przewidzieliśmy bezpłatne przedłużenia abonamentów na kursy."

Jest to cytat prosto z forumularza do raportowania błedów i tam jakoś nie ma tego sprytnego dopisku "stałe współpracującym" Zgłaszałem już błędy wcześniej, co chyba można zweryfikować. Jeśli mam być szczery, nie podoba mi się takie modyfikowanie czegoś co jest napisane czarno na białym.

Pozdrawiam
sawyer
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Sprawdziłem historię Twoich zgłoszeń, rzeczywiście już zgłaszałeś błędy. Przepraszam, wcześniej nie spojrzałem na to. Już dostałeś zasłużone przedłużenie abonamentu.
Pozdrawiam
Z
zolty

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W takim razie dziękuję i trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie problemu. Byłbym wdzięczny za potwierdzenie jego naprawienia w tym temacie.

Pozdrawiam
sawyer
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie czepiając się, chciałem zwrócić uwagę, że wyżej wymieniony maksymalny czas naprawy (2 tygodnie) tego irytującego błędu upłynął, a poprawy nie widać...
sawyer

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Której listy słówek dotyczy błąd? W jakiej przeglądarce i na jakim telefonie występuje błąd?
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Iphone 3GS / Opera / Każda lista bez wyjątku.
sawyer

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wprowadziliśmy dodatkowe poprawki w module mobilnej nauki, obecnie opisane błędy nie powinny już występować.
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.