ZALOGUJ SIĘ

Jak dobrze korzystać z tego serwisu?

12 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Dziś założyłam konto i nie wiem jak się tutaj uczyć.
M
milas

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Ja polecam, aby w trakcie przerabianych lekcji, dodawać jak najwięcej słów i zwrotów do powtórek. To uczy systematyczności, gdyż codziennie trzeba poświęcić chociaż 15min na przerobienie powtórek. Dzięki temu wiedza szybko się utrwala i nie "wylatuje" z głowy.
Życzę powodzenia w nauce!
D
dambusia
esterka - Proponowałabym trochę ostrożności w dodawaniu nowego materiału, bo słówka, zwroty, zdania z czasem się nawarstwiają. Nadmierny entuzjazm skończy się tym, że zamiast być fajnie, zrobi się harówa, co nie każdemu odpowiada. Też zaczynałam od 15 minut, ale teraz same powtórki zajmują mi codziennie ponad 2 godziny! :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Na początek radziłabym przeczytać całą zawartość tej części serwisu: https://www.etutor.pl/pomoc/
Warto też zajrzeć na Forum, np. do tego wątku: https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/161628-Nowy_uczen-jak_najlepiej_sie_uczyc.html
I ogólnie się porozglądać :)
Ewa-Sally

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witaj milas- JA ze swej strony polecam dodatkowo dopłacić do PREMIUM.
Popieram Ewa-Sally na plus !

Ja dopłaciłem, uczę się bardzo intensywnie, jestem TU prawie codziennie, naprawiam wiele popełnianych błędów z lat poprzednich.

Często zaglądam do "Pytania" i odkrywam ciekawe, pomocne odpowiedzi oraz możliwość nowych łączności z innymi stronami poza eTutor.pl.
POMOCNE linki, dobre w utrwalaniu wiedzy w English grammar i kontakcie z wielkim światem.

Administracja na eTutor.pl wprowadza zmiany, pomaga w opracowaniach stron aby łatwiej było nam z owych stron korzystać w toku nauki.

TU- na eTutor.pl panuje bardzo życzliwa atmosfera polegająca na wzajemnej pomocy, współpracy wśród studentów w ramach możliwości.
Serdecznie pozdrawiam- jkp

PS.PREMIUM- dobre z powodu możliwości stałego kontaktu z nauczycielem i regularnej poprawy zadań domowych.
jerzy_pozoga
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki