ZALOGUJ SIĘ

pytanie do Wacka6713 o etutor premium

12 lat temu
czy jak bym oplacila kurs na etutor to musze oddzielnie tez wykupic
abonament na etutor premium? tylko ze niektorzy juz umia ang bardzo dobrze wiec wam zazdroszcze wlasnie wiem ze Wacek ma ten kurs premium jakie sa tam cwiczenia?
ggosia84
paulina2701 - Zaproś go do znajomych i będziesz mogła z nim pisać, mając pewność, że przeczyta wiadomość. - 12 lat temu
paulina2701 - Nie musisz kupować normalnego kursu, a dopiero później Premium.
Jak masz Premium to posiadasz dostęp do całego materiału tak jak przy normalnym abonamencie, a dodatkowo Twoje prace (wypracowania i nagrania) są sprawdzane przez kogoś z etutor. Podobno nauczyciel przydziela Ci zadania do wykonania, ale jak to dokładnie wygląda to już nie wiem.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
ggosia84 - nie moge go zaprosic bo odrzucil moje zaproszenie a cche naprawde sie dowiedziec na temat etutor premium - 12 lat temu
paulina2701 - Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam i życzę, by Wacek się odezwał. Powodzenia :) - 12 lat temu
dania57 - https://www.etutor.pl/kursy-angielskiego/premium/
tu wszystkiego się dowiesz o etutor premium
- 12 lat temu
paulina2701 - Już miałam to wrzucić, ale mnie wyprzedziłaś ;) - 12 lat temu
ggosia84 - ok dzieki za pomoc ale Wacek raczej juz sie nie odezwie ale ok dluga historia - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Gosiu proponuję byś poddała edycji swoje pytanie i komentarz gdyż wyglądają one dosyć niegrzecznie. Ze strony Wacka zapewne odpowiadanie na Twoje pytanie byłoby kłopotliwe a stawiasz go w sytuacji podbramkowej.

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o kursie premium skontaktuj się z administracją.

Podpowiem Ci, że możesz uczyć się przez pewien czas za darmo na e-tutor a to z racji programu lojalnościowego.
Za każdą zaproszoną osobę która zarejestruje się na portalu otrzymacie 7dni gratis.

Według mnie to najlepsze rozwiązanie.
quantum137
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
ggosia84 - OK Sorki . A co do tego ze zapraszam nowa osobe to jeszzce nie dostalam 7 dni abonamentu gratis i ta osoba tez potwierdzila moje zaproszenie i nic z tego nie wyszlo - 12 lat temu
quantum137 - Zgłoś to więc do administracji, no chyba że ta osoba już się rejestrowała.
Życzę Ci powodzenia :-)
- 12 lat temu
ggosia84 - Ok Chociaz jak zaprosilam nowe osoby ktore sie wogole nie rejestrowaly i nic nie dostalam tzn darmowych lekcji na etutor na 7 dni. Jak to zglosic do administarcji? - 12 lat temu
ggosia84 - mam pytanie tzn mowiles ze moge sie przez jakis czas uczyc za darmo na etutor z racji programu lojalnosciowego co to znaczy? - 12 lat temu
DAD - quantum dokładnie napisal, co miał na myśli :)

..............
Podpowiem Ci, że możesz uczyć się przez pewien czas za darmo na e-tutor a to z racji programu lojalnościowego.
Za każdą zaproszoną osobę która zarejestruje się na portalu otrzymacie 7dni gratis.
...........
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ggosia84 wydaje mi się, że nie zrozumiałaś dokładnie o co chodzi z zapraszaniem nowych użytkowników (albo to ja się mylę).
Nie chodzi o ZAPROSZENIE DO GRONA ZNAJOMYCH, a polecenie poprzez specjalny link serwisu etutor innym osobom.
Dokładnie opisał to pako:
"Na stronie:

https://www.etutor.pl/profil/znajomi/zapros.php

dostępny jest formularz zapraszania znajomych. W przypadku gdy osoba zaproszona za jego pośrednictwem zacznie korzystać z kursu, osoba polecająca otrzymuje dodatkowe 7 dni abonamentu. "
Hermenegilda
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zmieniliśmy tytuł wątku, by nie zawierał danych osobowych użytkownika. Prosimy o niezakładanie takich wątków i nie adresowanie ich bezpośrednio do użytkownika z użyciem jego imienia i nazwiska, jeżeli nie wyraził on na to zgody.
e.lukasiewicz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki