ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego wycofano kurs eTutor Premium?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Witam, chciałam zapytać dlaczego nie będzie juz etutor premium tzn nauki pod nadzorem nauczyciela? Nie rozumiem tego, wszystko super działało a tu nagle koniec???
Alicja.
A
alishja5
barwa.jesienna - Szkoda, że tak się stało i szkoda, że jako uczestniczka premium dowiedziałam się o tym od społeczności. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

ja jestem nowa na tej stronie nie mam pojecia
W
wiki0510

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, znalazłem to na stronach etutor

"Kurs eTutor Premium z opieką lektora został wycofany z oferty z dniem 15.11.2013. Kurs nie będzie już dostępny w sprzedaży.

Zachęcamy do wykupienia kursu eTutor angielski - oferuje on dostęp do tego samego zakresu lekcji i ćwiczeń na platformie co kurs eTutor Premium."
Dlaczego? Nie wiem.

Pozdrawiam.
?
Gość
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Moze za duzo osob wykupilo premium a za malo maja ludzi do sprawdzania - jak w kazdej firmie pewnie byl z tym jakis problem nie do rozwiazania.
ewelcia79

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Prawdopodobnie firma ma już odpowiednią bazę dochodową ze zwykłych abonamentów (tu mamy dowód w postaci braku promocji w ostatnim czasie) i rezygnuje z czegoś co staje się coraz bardziej kłopotliwe organizacyjnie (konieczność zatrudniania coraz większej liczby nauczycieli).
piter_c
magali79 - Nie zgodzę się z brakiem promocji, sama wykupiłam ponad miesiąc temu groupon zniżkowy na roczny abonament.

pozdrawiam:)
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Faktycznie szkoda że wycofali etutora w opcji premium - ale prawdą jest że mieli swego czasu wystawiony dostęp do kursu na gruponie gdzie i ja kupiłam i tam bardzo dużo ludzi nakupowało może faktycznie nie byli w stanie tego wszystkiego obsłużyć - ale kto wie może jeszcze wrócą do tej opcji ;) póki co w zwykłej opcji kursu mam co robić ;) ale taka opcja premium też by mnie w przyszłości interesowała - więc liczę że może jeszcze do tego wrócą ;)
motylica113

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.