ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego kolejnego dnia znikają mi powtórki?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Mam pytanie? Wczoraj miałam ponad 400 słówek w powtórkach, a dziś po zalogowaniu się tylko 200/ Gdzie zniknęło ponad 200 słówek i dlaczego, skoro nie usunęłam ich z powtórek?
D
dawcik

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Jeśli przerabiasz w jednym dniu powtórki pierwszy raz i powiedzmy, że dajesz większosci ocenę 1 lub 2, to mimo, że tego samego dnia one są wciąż w kolejce do powtórzenia, to następnego po prostu znikną z kolejki. Zostaną tylko te, których się poprzedniego dnia w ogóle nie oceniło i te które są na dany dzień zaplanowane
G
Gevelka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzięki za odpowiedź :)
A czy one wrócą? specjalnie zostały ocenione np. na 1, żeby zostały zapamiętane do powtórzenia.
D
dawcik

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

One są w powtórkach, zapewne częśc z nich nawet dziś będziesz powtarzał. Przynajmniej u mnie tak jest, gdy coś oceniam na 1 to następnego dnia znów pojawia mi się w powtórkach. Po prostu tak to tutaj zorganizowali. Gdy nie tkniesz powtórek - przechodzą na następny dzień. A gdy coś z nimi zrobisz, czyli ocenisz na 1 lub 2, to możesz je (wszystkie te ocenione) powtórzyć tylko tego samego dnia. Prawdopodobnie system powtórek sam je ustali jako słowa do powtórzenia na następny dzień, ale nie musi tak być koniecznie
G
Gevelka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

dzięki wielkie, zobaczę jak się sprawa będzie miała w kolejnych dniach
D
dawcik

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Więcej info znajdziesz też na stronach pomocy: https://www.etutor.pl/pomoc/powtorki.php#ocenianiepowt

Pozdrawiamy :)
japonskiwachlarz
beatusmartinus - Mam pytanie dotyczące przyznania oceny 4, jakiemuś słówku. Jeżeli przyznam najwyższą ocenę to te słówko już się więcej nie pojawi, czy też pojawi się dopiero po dłuższym czasie? Jeżeli tak, to po jakim czasie od pierwszego ocenienia na najwyższą ocenę? - 10 lat temu
Ewa-Sally - Pojawi się jeszcze na pewno.
Każdy element dodany do powtórek ma swoje statystyki, które możesz podejrzeć. Z górnego menu wybierz Słówka, dalej zakładka 'Dodane do powtórek', wybierz jakąś grupę słówek, którą tam masz i kliknij na przycisk 'Statystyki powtórek elementów'. Zobaczysz kiedy dany element był ostatnio, z jaką oceną, ile powtórek już było i kiedy będzie następna.
- 10 lat temu
japonskiwachlarz - Dokładnie tak, jak pisze @Ewa-Sally :) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki