ZALOGUJ SIĘ

Jak najlepiej uczyć się powtórek?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
W lekcji pierwszej Hello występują zdania , które można dodać do powtórek : The doctors did all they could.
Hi Jane, how is it going?
At least they can't find us here.
The doctors did all they could.
At least they can't find us here


Są to zdania w różnych czasach jak najlepiej uczyć się powtórek jeśli ktoś słabo zna angielski ,a występujące zdania powyżej dla osoby początkującej mogą wydawać się trudne?
R
robertoss2010

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Na początku proponowałabym przede wszystkim słówka i jakieś proste zdania, zwłaszcza gdy wydadzą Ci się interesujące i potrzebne, następnie stopniowo dodawać zdania, które wydają się trudniejsze, a także tyle, ile jesteś w stanie powtórzyć w ciągu dnia - po prostu za dużo na raz nie jest najlepszym pomysłem, bo powtórki mogą Cię przytłoczyć.
K
Kardamon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W 100% się zgadzam
jurand220
Ewa-Sally - Z kim? - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zacznij od słówek, wystawiaj ocenę zgodnie z umiejętnością to znaczy jak nie umiesz kliknij "zapomniałem" lub "kiepsko" jak umiesz to pozostałe klawisze. Wprowadzaj pomału krótkie zdania. I powtarzaj do upadłego i co ważne (moim zdaniem) wracaj co jakiś czas do przerobionych lekcji w celu przypomnienia.
Pozdrawiam
W
wit114

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

http://www.angielski.nauczaj.com/gramatyka.php

Posługiwanie się angielskim i np jazda samochodem w pierwszym przypadku nie nauczysz się angielskiego bez znajomości czasów,podesłałam link z fajnym wyjeśnieniem.W drugim przypadku bez zdania kursu na prawo jazdy ani rusz.Nie będziesz kierowcą.A tak na dobrą sprawę to zaczynam zastanawiać się o co Ci chodzi w tych Twoich pytaniach.Było jedno,dużo super odpowiedzi,które mogą zainspirować ,pojawia się kolejne pytane pytanie ,prawie z tej samej półki.Dopóki sam się nie zmotywujesz do nauki i nie ustalisz priorytetów dla siebie ,to nawet jeśli zadasz kolejne pytania podobne w treści do tych dwóch poprzednich życia sobie nie ułatwisz.
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki