ZALOGUJ SIĘ

Moja lista słówek jak je utworzyć na własny użytek

12 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Chciałam zapytać choć było trochę pytań na ten temat ale nie znalazłam odpowiedzi dla siebie, jak można dodać swoją osobistą listę słówek, zwrotów do powtórek. Mam je w swoim zeszycie i chciałabym się uczyć na platformie e tutor. Proszę jeśli to możliwe o wytłumaczenie. Być może gdzieś jest ale ja tego zrobić nie potrafię ;)) jak na razie?!;(
Ewa_G1967

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

trzeba je po kolei odszukać w słówniku i kliknąć przy każdym plusik, aby do dać do powtórek
proponuję przy okazji obejrzeć zdania z tymi słówkami i też niektóre dodać, łatwiej się uczyć słówek w zdaniach
Bilberry
tamarind17 - ale wtedy te słówka mieszają się z powtórkami z tutora
da się zrobić tak, że dodajemy słówka do zupełnie nowej listy?

jeżeli nie to na myśl przychodzi mi, żeby założyć nowe konto tylko na słówka z książek itp.
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wchodzisz w :

1. Moje testy
2. niżej masz ramkę i w niej pisze : Słówka: Moje słówka - klikasz :)
3. I dodajesz nową listę słówek.

Tutaj na samym dole masz to wyjaśnione. https://www.etutor.pl/pomoc/dodawanieslowek.php

Jak by coś było jeszcze niejasne , pytaj śmiało :)
Pozdrawiam.
joke1
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
Ewa_G1967 - Chciałam dodać swoje słówka których nie ma w Diki. Nie wiem czy jest taka opcja dodawania słówek!
- 12 lat temu
joke1 - Właśnie po to jest opcja " Moje słówka " możesz dodawać słówka ze słownika Diki bądź własne.
Tylko nie wiem czy będzesz miała wymowę tego słówka , ale dodać możesz co tylko chcesz.
- 12 lat temu
Ewa_G1967 - Możesz mi napisać jak to zrobić??? - 12 lat temu
joke1 - Nie ma sprawy , przyjmij zaproszenie to napisze Ci na priv. - 12 lat temu
Ewa_G1967 - Przyjęłam za co dziękuję. Czekam Radku na Twoje rady;)) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki