ZALOGUJ SIĘ

Jak działa automatyczne określanie poziomu zaawansowania?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Na jakiej zasadzie działa mechanizm automatycznego określania poziomu zaawansowania? Wykonałem wszystkie lekcje przeznaczone dla poziomu A2 oraz przerobiłem wszystkie słówka z A2, a automatycznie określany poziom zaawansowania, nie przeskoczył na B1. Jakie warunki trzeba spełnić żeby mechanizm wskazał wyższy poziom zaawansowania?
R
Risager

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Na mój "chłopski" rozum jak wykonałeś kurs A2 to jesteś na poziomie A2. Jak wykonasz kurs B1 to będziesz reprezentował poziom B1.
mdom
Risager - W językach obcych jest zupełnie inaczej :) Na A1 jesteś od razu jak zaczynasz naukę, a nie po ukończeniu tego poziomu ;) Podobnie miałem przy przejściu na A2 - nastąpiło ono od razu po wykonaniu wszystkich zadań z A1. Niestety przy kolejnym poziomie ta zasada nie została zachowana.

Na pewno długo można by tu spekulować. Może ktoś z pracowników etutor.pl oświeci nas, jaki algorytm zastosowano przy automatycznym określaniu poziomu zaawansowania?
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Można zrobić test wstępny - wyjdzie ci np. podstawowy, ale możesz go powtórzyć i zwiększyć swój poziom. Poza tym zwiększa się on przez wykonywanie lekcji na wyższym poziomie, np. jak masz B2, a robisz lekcje z C1, to ci się podwyższa.
K
kmatyjaszek1
Risager - Test wstępny można powtórzyć, ale nie ma to nic wspólnego z automatycznym określaniem poziomu zaawansowania :) Odnośnie drugiej części Twojej odpowiedzi, to od dłuższego czasu właśnie tak robię, ale poziom ani drgnie :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie wiem jak to wygląda w przypadku przejścia wszystkich lekcji, ale ja zmieniłem swój poziom zaawansowania poprzez powtórzenie testu wstępnego.
stefankmiot

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki