ZALOGUJ SIĘ

Ponowny test poziomu znajomości języka

3 lata temuostatnia aktywność: 7 miesięcy temu
Czy można ponownie zrobić test poziomu znajomości języka? Po dwóch pytaniach musiałam wyłączyć test bo nie miałam dostępu do głośników. Czy moge zrobić test ponownie? Zresetowałam już ustawienia nauki języka
?
Gość
adrianna.wu - Osoby korzystające z platformy w ramach dostępu od pracodawcy w kwestii ponownego przystąpienia do testu proszę o kontakt na adres e-mail [...]@etutor.pl

Natomiast mając dostęp indywidualny do platformy eTutor, należy wejść w Menu -> Ustawienia konta -> Nauka i postępy -> Poziom zaawansowania -> Wykonaj ponownie
- 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 8

Wejdz w --- Ustawienia Konta --- Nauka i Postępy --- Poziom Zaawansowania

I tam będziesz mieć "Poziom określony na podstawie testu kwalifikacyjnego" i możesz go tam wykonać ponownie.
avayorica

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Skontaktowaliśmy się z Panem mailowo.
P
paulinawit97

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

tez prosze o informację jak ponownie podejsc do testu
K
kamil.gostomski
adrianna.wu - @kamil.gostomski link do testu wysłałam na adres e-mail powiązany z Twoim kontem :) - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Też poproszę, robiłam test parę dni temu w pociągu, urwało mi zasięg i wystawiono ocenę bez 1/3 zrobionego testu, a ponownie przystąpić nie mogę :(
M
Maarrlleenna
adrianna.wu - Wiadomość przesłałam na adres powiązany z Twoim kontem :) - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Też proszę o taką informacje nie mogłem zakończyć testu, aplikacja mobilna wyrzuciła pod koniec egzaminu.
R
Roshiazi
adrianna.wu - Proszę sprawdź mail powiązany z Twoim kontem :) - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Również proszę o link do testu poziomującego ponownie.
D
DanielaLiszka
adrianna.wu - Wiadomość przesłałam na adres powiązany z kontem na platformie :) - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mogę też prosić o link do testu ? 😀
S
szaframa
adrianna.wu - @szaframa mając dostęp indywidualny do platformy eTutor, wejdź w Menu -> Ustawienia konta -> Nauka i postępy -> Poziom zaawansowania -> Wykonaj ponownie

Natomiast osoby korzystające z platformy w ramach dostępu od pracodawcy w kwestii ponownego przystąpienia do testu proszę o kontakt na adres e-mail [...]@etutor.pl
- 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

dlaczego osiagajac z testu ponad 80% mam a2?
wcześniej osiagajac z tego testu 50% mialem b1
M
marekoki
Majon115 - wytłumacz dokładniej o co chodzi?
może zrobiłeś więcej błędów w czymś prostym a w trudnym poszło Ci lepiej?
może pomyliłeś się gdzieś?
może po prostu test jest trudniejszy?
Podaj o co konkretnie chodzi.
- 7 miesięcy temu
darkobo - Wydaje mi się, że algorytm bierze pod uwagę nie tylko wynik ogólny, ale też analizuje w jakich zagadnieniach zostały popełnione błędy. Może to stąd wynika?
Ciekawe co na to załoga eTutor.
- 7 miesięcy temu
adrianna.wu - Test poziomujący jest testem dynamicznym, który dopasowuje się do odpowiedzi Użytkownika. Podczas pierwszych pytań system określa poziom znajomości języka, a następnie bada umiejętności w poszczególnych kompetencjach językowych i wskazuje, w jakim procencie Użytkownik posiada wiedzę na danym poziomie. W praktyce oznacza to, że wynik, np. 56% czy 80% można uzyskać na każdym poziomie, od A1 do C2. - 7 miesięcy temu
darkobo - Czy dobrze rozumiem, że wyniki podane przez marekoki oznaczają, że miał 80% na poziomie A2, a wcześniej miał 50% na poziomie B1? Czyli wynik testu należy łączyć ze wskazanym poziomem, a nie że 80% oznacza wyższy poziom niż 50%? - 7 miesięcy temu
adrianna.wu - Dokładnie @darkobo. Warto spojrzeć na wynik, że na poziomie X uzyskał_m Y%. - 7 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki