ZALOGUJ SIĘ

Słówka dnia powinny być bardziej zaawansowane.

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Zdaję sobie sprawę, że na etutor są osoby o różnym poziomie zaawansowania, ale bez przesady.
O ile dobrze pamiętam wczoraj było to słowo "she", dzisiaj "it", nie tak dawno była to seria cyfr.

Propozycja jest taka aby losowane słowa ograniczyć (od dołu) do poziomu chociaż A2, gdyż często losowane są całymi seriami słowa, że tak to nazwę będące "podstawą podstaw", a przecież nie o to chodzi.
R
radmar2
absolwentka - Jestem za! - 12 lat temu
esterka - Również popieram! - 12 lat temu
daga3030 - Ja również popieram :-) - 12 lat temu
esterka - Czy nie byłoby dobrze, gdybyś powtórzył pomysł w sugestiach? Już chciałam go wpisać, ale nie będę Ci go kraść. A szkoda, żeby eTutorkowi się zapodział. - 12 lat temu
quantum137 - Coś mi się wydaje, że administracja przerzuca tego typu posty do działu sugestii ale coś ostatnio cicho że aż strach...:D - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Myślę, że spokojnie można by zrobić słówka dnia w zależności od poziomu użytkownika. Zwrotna informacja jest choćby w wykonanym teście lub poziomie wykonywanych lekcji przez użytkownika. W przyszłości widziałbym to jako opcję wybieraną dla każdego profilu tak aby użytkownik sam decydował o poziomie tych słówek.
piter_c
radmar2 - Też o tym myślałem, tylko że takie coś stanowi już pewne obciążenie dla serwera. Ale fakt, to by było najlepsze, w końcu idea jest taka, aby w ten sposób zapamiętać jeszcze o jedno słówko dziennie więcej.
Gdyby to było personalizowane, to było by idealnie.
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zgadzam się.
Cała idea słówka dnia jest również troszkę bardziej "dojrzała".
Nie ogranicza się li tylko do jego wyświetlenia na stronie głównej.
quantum137
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam wrażenie, że coś w tej sprawie ruszyło - u mnie jakby w ostatnim tygodniu poziom trudności nieco wzrósł.
Kiedyś też miewałam liczebniki albo kolory, a dziś np. back door. :)
askawska

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Każdy ma dziś "back door" (słówko dnia nie jest spersonalizowane).

Dla zainteresowanych historią słówek (łącznie z datą ich ekspozycji): https://www.diki.pl/slowko-dnia/

Jest też gadżet - słówko dnia do iGoogle:
http://www.google.pl/ig/adde?moduleurl=www.diki.pl/slowko-dnia/igoogle.xml
bird
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
askawska - O, dzięki, Ptaszyno. :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.