ZALOGUJ SIĘ

szkoła jezyka angielskiego w manchester

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
witam mam takie pytanie czy ktoś wie może gdzie jest jakaś szkoła w manchester dla polaków zeby uczyc sie j angielskiego zlaezy mi na szkole i systematycznosci pod okiem specjalisty nauczyciela . Mieszkaam niedaleko centreum moze ktos zna i moze polecic jakies szkoly
paula22mm

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Nie szukaj szkoły języka angielskiego w Manchesterze w Anglii są bardzo drogie te polskie szkoły, kup kamerke zainstaluj Skypa. Są nauczyciele przez Skypa online płacisz z góry za np. 10 godzin x 60 minut umawiasz się na czas i się uczysz to TAK NAPRAWDĘ DUŻO TAŃSZY SPOSÓB niż płacić przykładowo komuś 15 funtów za 45 min. Mam kumpla w Anglii jak na razie musze opanować wszystkie poziomy w eTutor aby tam czuć się pewnie i tyle. Polacy są drodzy tam na miejscu bardzo drodzy jeśli chodzi o nauke języka. Trzeba być elastycznym i tyle.
B
BATMAN30

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

no tak ale na skype jak mnie naucza jak ja słobo mówie jakies lekcje cwiczenia wymowa ? gdzie moge znale]zc taka nauke na skype?
paula22mm

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja zamierzam wyjechać na 3 tygodnie do szkoły językowej (3 godz dziennie) do Hastings albo do Liverpool'u. Zastanawiam się które miasto jest lepsze. Wydaje mi się, że Liverpool bo jest dużo tanich połączeń lotniczych no i poza tym duże miasto więc będzie dużo opcji na spędzenie wolnego czasu. Ceny obu wyjazdów podobne czyli ok. 4200zł mieszkając w host family lub akademiku. Które miasto jest według was lepsze?
Flashek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@Flashek - Poszukaj przede wszystkim dobrej szkoły i policz sobie ile Cię to wyjdzie za godzinę zajęć. Myślę, że to drogo co piszesz. Tam łatwo przepłacić.

Ja byłem tutaj dwa razy i było super:

http://www.lsi-portsmouth.co.uk/
piter_c

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Proszę bardzo do Paula 22 MMM oto adres stronki: www.spekaing24.com dzwonisz do bólu do każdego dopóki Ci nikt nie odpowie, albo wystarcz poczekać jakieś 15-20 minut dopóki ktoś do Ciebie nie zadzwoni i tyle i międzyczasie uczyć się z eTutor anglika. Prosta sprawa tak jak w sporcie NO PAIN NO GAIN. Nie przejmuj się że słabo mówisz po prostu działaj i tyle.
B
BATMAN30

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki