ZALOGUJ SIĘ

Czy też macie problem z pisaniem writingów po resecie konta?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Witajcie, mam pytanie do osób, które resetowały swoje postępy.
Czy też macie brak możliwości wykonywania ćwiczeń tekstowych?

U mnie sytuacja wygląda tak, że po resecie postępów informacje o przerobionych lekcjach zostały wyczyszczone, natomiast odpowiedzi do ćwiczeń tekstowych są zachowane - w efekcie nie mogę ponownie napisać odpowiedzi do ćwiczenia, żeby cała lekcja była wykonana (oznaczona) w 100%.

Rozważam wysłanie zapytania do obsługi etutor'a.

Z góry dzięki za komentarz.
K
krzysbe

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Witam, na dole każdego ćwiczenia tekstowego jest przycisk "od nowa". Wystarczy go nacisnąć i wszystkie odpowiedzi w tym ćwiczeniu znikają. Może jest to trochę uciążliwe ale innej możliwości nie znam.

Pozdrawiam.
?
Gość
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
krzysbe - Szukałem kilka razy przycisku lub linku z napisem "od nowa" czytając stronę, a także za pomocą opcji szukania (Ctrl+F) i nie ma czegoś takiego :-(
Zastanawiam się, czy może to być spowodowane brakiem wykupionego abonamentu na chwilę obecną, ale funkcjonalność powinna być pełna, jedynie dostęp do materiału ograniczony do pierwszej lekcji.
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Listen to the recordings and write the words you hear.
Posłuchaj nagrań i napisz słowa, które słyszysz.
1)
------
= proszę
2)
---- ---------
= dzień dobry (po południu)
3)
---
= cześć (na pożegnanie)
4)
----- ---
= dziękuję
5)
---- -----
= dobranoc
6)
-----
= cześć (na powitanie)
Od nowa

To jest kopia ćwiczenia z pierwszej lekcji. Na dole strony po stronie lewej jest przycisk "od nowa". Powinno być też u ciebie. W lekcji pierwszej jest tylko jedno ćwiczenie.

Pozdrawiam.
?
Gość
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
krzysbe - Wygląda na to, że niejasno się wyraziłem - przepraszam. Chodzi o ćwiczenia typu "Writing - ..." - 11 lat temu
Gość - Chciałem pomóc i cieszę się że się sprawa wyjaśniła.

Pozdrawiam.
- 11 lat temu
krzysbe - Wiadomo dokładnie, o co chodzi. Bardzo dziękuję za zaangażowanie i serdecznie dziękuję!!!
A swoją drogą okazało się, że opcja resetu nie do końca przywraca stan do pustego profilu/konta.
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy mogłabym prosić o informację, czy chodzi Panu o ćwiczenia typu uzupełnianie luk, ćwiczenia z maską (czyli _ _ _ _), czy też może o prace pisemne? Jeśli problem dotyczy prac pisemnych - służę wyjaśnieniem. Jako, że prace pisemne są wysyłane na nasze serwery i część z nich jest widoczna na forum, w zakładce Teksty - nie możemy ich usuwać od razu przy resecie postępów konta. Kasowalibyśmy w ten sposób całe wątki i, potencjalnie, pracę innych użytkowników włożoną w poprawę błędów. W związku z tym, po resecie danych nauki prace pisemne zostają zachowane na koncie. Aby taką pracę zmienić, należy kliknąć w link edytuj. Jeśli jednak nie posiada Pan wykupionego abonamentu na kurs - nie będzie Pan w stanie modyfikować elementów znajdujących się w płatnej części kursu.
japonskiwachlarz
krzysbe - Tak, chodzi o prace pisemne typu "Writing - ...". W moim konkretnym przypadku prace, jeśli to możliwe, to jestem za tym, aby je usunąć lub usunąć cały profil. Chciałbym zrobić pełną powtórkę po długiej przerwie na czystym lub nowym profilu. Dotychczasowe prace tekstowe i mail'e sobie zarchiwizowałem. Resetowanie mail'i nie ma dla mnie znaczenia - mogą zostać lub nie. Generalnie odpowiedzi były oceniane przez opiekuna, bo miałem wykupiony pakiet z opieką lektora (bez prac osób z forum pod względem oceny poprawności). - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
japonskiwachlarz - Tego typu zgłoszenie/ prośby prosimy kierować na [...]@etutor.pl - postaramy się pomóc. - 11 lat temu
krzysbe - Zgodnie z sugestią wysłałem prośbę na wskazany e-mail. Dziękuję.

Finał jest taki, że prace pisemne typu "Writing -.." nie są w ogóle kasowane, także na prośbę użytkownika serwisu. W tej sytuacji można jedynie założyć sobie nowy profil rejestrując się od nowa z innym identyfikatorem i innym adresem e-mail.
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki