ZALOGUJ SIĘ

Nowy kurs angielskiego w eTutorze

zmodyfikowany: 3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Pamiętacie przygotowania do matury i stres, który nasilał się z każdym tygodniem przybliżającym nas do egzaminu? Nieważne kiedy zaczęliśmy powtórki, zawsze towarzyszyło nam poczucie, że jakąś część materiału opanowaliśmy niewystarczająco.
Podczas powtórek do matury z języka obcego mieliśmy wrażenie, że wykonujemy za mało ćwiczeń gramatycznych, mamy za mało konwersacji, nie rozumiemy odsłuchiwanych nagrań, znamy za mało słówek, żeby dobrze zdać maturę ustną i tak dalej.

Nie chcemy, abyście stresowali się maturą z języka angielskiego - chcemy, abyście zdali ją śpiewająco! Dlatego stworzyliśmy repetytorium maturalne online, dzięki któremu powtarzanie materiału będzie dziecinnie proste.

Dzisiaj na naszej platformie pojawił się nowy kurs - eTutor matura!

Z naszym kursem przećwiczycie wszystkie umiejętności sprawdzane na egzaminie maturalnym z języka angielskiego - podstawowym, rozszerzonym i ustnym. Dzięki lekcjom opartym na arkuszach maturalnych oswoicie się z zadaniami dużo wcześniej i przystępując do egzaminu będziecie mieli już wszystko przećwiczone.

Dzięki aplikacji będziecie mieli dostęp do swojego repetytorium maturalnego 24/7, a rozwiązania ćwiczeń i poprawne odpowiedzi wraz z wyjaśnieniami zobaczycie od razu. Nauka do matury z angielskiego będzie prosta i przyjemna!

Jeśli więc matura dopiero przed Wami albo macie wśród swoich bliskich kogoś, kto przygotowuje się do egzaminu dojrzałości - dajcie im znać! Nowy kurs dla maturzystów jest już dostępny i do połowy listopada można go kupić w promocyjnej cenie!

Szczegóły promocji i więcej informacji o kursie eTutor matura znajdziecie na naszym blogu.
Kasia_el
Pracownik eTutor
Bogusia1231 - Szkoda, że nie można zobaczyć kursu... - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Choć mnie to nie dotyczy, super pomysł! Jeszcze przydałby się kurs do egzaminu 8 klasisty z angielskiego.
piotr.grela
Gość - Ciekawe, czy tacy młodzi ludzie, przed pietnastym rokiem życia też się tutaj uczą?
Bo Twoja propozycja Piotrze byłaby skierowana do nich.
- 3 lata temu
Bogusia1231 - Może byłby to pretekst, żeby zacząć.
Myślę, że z kursu dla maturzysty skorzysta mój starszy syn (uczący się tutaj), gdyby był dla ośmioklasisty - młodszy zacząłby naukę z eTutorem...
- 3 lata temu
Gość - Żeby stworzyć taki kurs to trzeba włożyć ogromną ilość pracy, zatrudnić kadrę, która się na tym zna.
Tu już chodzi o prawdziwe egzaminy, a nie naukę dla samego siebie.
I do takiego wyzwania muszą być odbiorcy.
A młodzi ludzie z podstawówki to tak naprawdę jeszcze dzieci.
I czy jest ich aż tak dużo na eT?

Pretekst byłby, ale zapotrzebowanie to raczej nie bardzo.

Kurs dla maturzystów pewnie będzie miał ogromne powodzenie.
Pomysł idealny.
Jeśli kurs będzie bardzo dobry, tzn. skuteczny, to klientela będzie zapewniona na długie, długie lata.
- 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu
piotr.grela - W sumie macie rację, młodzi ludzie są bardzo zajęci, w szkole muszą się uczyć masy rzeczy im nieprzydatnych, że też wątpię czy znaleźli by czas na systematyczną naukę na ET. - 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu
Bogusia1231 - Zgadzam się, że młody człowiek 7-8 klasa jakby zaczął naukę z ET przed egzaminem, to nie zostałby tutaj na stałe, ale jeżeli kurs byłby dobry to pewnie wróciłby za jakiś czas (np. na kurs maturalny).
Poza tym przygotowując dziecko do egzaminu ośmioklasisty, kupiłam repetytorium, zestawy testów. Jakby był dostępny tutaj kurs online też pewnie bym kupiła... a w dzisiejszych czasach nauki zdalnej pewnie trochę chętnych by się znalazło.
- 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hi Piotrze, me too! I suggest this sing Meghan Trainor - "Me too". Enjoy : https://www.bing.com/videos/search?q=me+to&view=detail&mid=4DEBEB6ACF2D571A41ED4DEBEB6ACF2D571A41ED&FORM=VIRE
................
Ja,jestem ciekawy nowinek z naszego "Et". I serdecznie pozdrawiam redakcję. Plus dla Kasia_el
jerzy_pozoga
jerzy_pozoga - A inne lyrics sing- "Scars to your beautiful" od Alessia Cara, oraz super fajny Ed Sheeran "Put It All On Me", "perfect". Ja tego owego osłuchałem i nauka angielskiego była o wiele przyjemniejsza. Pozdrawiam. - 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu
piotr.grela - A nice tune mate! A singing - it's a brilliant idea for learning English young people. - 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Super pomysł, oby szybko wszedł w życie :)
Moja córka w maju będzie zdawać maturę i akurat taki kurs jej się przyda.
Tandess1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki