ZALOGUJ SIĘ

Moja nauka z kursem Matura? Czy warto pochylić się nad tym kursem?

zmodyfikowany: rok temuostatnia aktywność: 3 miesiące temu
Mam problem z tym kursem. Mój czas nauki, wiele lat - poziom formalny wymagany w kursie Matura, niby nie jest wysoki ( piszę o poziomie bazowym), a jednak sporo ważnych tzw szczegółów gramatycznych uczę się z lekcji maturalnych.

Nie lubię tego kursu, więc go przerabiam nieregularnie. Kurs można przerobić, lub z kursu można się czegoś nauczyć. Znalazłem sposoby, by się nauczyć angielskiego z kursu, a nie chwalić się z przerobienia lekcji; "Matura" - bazowa czy rozszerzona. Porażek mam więcej niż chciałbym się przyznać. Kilka zwycięstw osiągnąłem również. Walczę dalej - TRWAM, ale martwię się, bo pewnie znowu będę wnosił do Pani Adrianny o przedłużenie subskrypcji.

Pisałem już o tym, teksty z Matury są zdecydowanie dla mnie dobre do nauki pisania po angielsku. Teksty z kursu ogólnego praktycznie do nauki pisania są - napiszę ostro - "Nieprzydatne". Jak na to patrzycie studenci którzy korzystacie z lekcji Matura. Czy etutor dobrze opracował dla nas ten kurs?

Ostatnie zagadnienie - porządne przerobienie kursu Matura jest jak najbardziej wskazane dla maturzystów. Dobrze, by ich teksty angielskie były przeanalizowane przez dobrego Mistrza angielskiego, lub sztukmistrza od zdawania i zaliczania sprawdzianów.
abmmichal
adrianna.wu - Panie Michale, w przypadku chęci kontynuowania kursu matura jak najbardziej zachęcam do kontaktu :) - rok temu
abmmichal - pani adrianno, napisałem 22, nie znajduję zwrotnej inf. proszę o wsparcie - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Pani Adrianno,

z całą pewnością się zgłoszę, już wkrótce. Chyba jeszcze parę dni subskrypcji mi zostało.

Proszę też zwrócić uwagę na jakość stylistyki oraz ważnych pułapek tekstów maturalnych. Tego w tekstach e-tutor.pl brakuje. Nauka jest mniej pogłębiona, bez tekstów maturalnych.


pozdrawiam,
Michał
abmmichal
rok temuzmieniany: rok temu
adrianna.wu - Panie Michale, będziemy wdzięczni za kontakt mailowy w celu przesłania przykładów dotyczących stylistyki czy rozwinięcia wątku 'pułapek'. - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pani Adrianno, ta Pani prośbą nie jest taka łatwa do realizacji, wymaga sporo dodatkowego wysiłku.

Przerabiając teksty będę zwracał uwagę ten aspekt tekstów, i zgłaszał je na bieżąco. Cofanie się do tych zdań, nie jest miłym zadaniem.

Pozdrawiam,e
Michał

PS. Kurs przedłużę w końcu bm. lub 1dekadzie lutego. Mam nadzieję iż niczego nie pomyliłem.
abmmichal
rok temuzmieniany: rok temu
adrianna.wu - Panie Michale, to może jeśli Pan na bieżąco zauważy jakieś nieścisłości, to proszę wtedy je przesłać na [...]@etutor.pl, aby jednak ograniczyć wysiłek z tym związany :) W kwestii zakupu, gdyby pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości to również zachęcam do kontaktu mailowego. - rok temu
abmmichal - Pani Adrianno, dziękuję, że Pani wpisała ten post. Czytałem go wcześniej, wydawało mi się że odpisałem. Będę korzystał z Pani pomocy w sprawie kursu Matura. Ciężko mi idzie praca z tym kursem, ale jest warto. Łatwiejszy dla mnie jest kurs rozszerzony.

Serdecznie pozdrawiam,
Michał
- rok temu
abmmichal - Tak wygląda, jak gdybym tylko ja miał problem z korzystaniem z kursu Matura.

Przerobić kurs to mogę wykonać szybko, względnie szybko.

Wykorzystać ten kurs do przezwyciężenia słabości w pisaniu, czytaniu na sprawdzianie, egzaminie to inna sprawa.
Męczę się z tym przerabiając kurs, bo go nie lubię. Wykonuję tę żmudną pracę. Jest z tego pożytek. Jednak męczę się tym kursem.
- 3 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki