ZALOGUJ SIĘ

Jaki jest wasz system nauki na Etutor?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
twój system nauki

jestem ciekawa jaki system nauki mają inni użytkownicy.Uczę się codziennie i poświęcam około 2-3 godz. na nauke.A wy?
DanioF

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 7

Ja to się uczę różnie, ale myślę że też to będzie ze 2h dziennie, to zależy od dnia, bo czasem to i dużo więcej a czasem dużo mniej, ale staram się codziennie tu zaglądać, bo wiadomo, że systematyczność jest najważniejsza i wyrobienie sobie nawyku. Teraz stanęłam trochę z materiałem, bo powtarzam cały poziom, który do tej pory przerobiłam, bo inaczej by sensu to nie miało, gdyby nauka opierała się na przeskakiwaniu kolejnych lekcji a o nie rekordy tutaj chodzi :)
V
Vanilkah

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hej. Jestem na etutorze od jakiegos czasu ale jakos nie moge sie w ogole zmobilizowac do nauki. Prosze o pomoc jak najlepiej zabrac sie do tego? macie jakis sposob? zalezy mi na dosc szybkim i komunikatywnym porozumiewaniu sie po ang.
M
Magdalena310
Ewelina79 - Jak ci zależy na szybkim i komunikatywnym porozumiewaniu się w jęz. ang. to jest tylko jeden sposób na to - zacznij się po prostu uczyć lekcja po lekcji. - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja tyle czasu nie mam odkąd zaczęłam studia. Zamierzam zmienić sposób działania, bo jak dotąd "dziobałam" gramatykę ze szczegółami i przestałam widzieć zadowalające efekty. Teraz bardziej skupię się na słuchaniu, mówieniu (choć sama do siebie) i przyswajaniu przydatnych zwrotów. Może da mi to lepsze efekty. Gramatyką zajmę się później w większym wymiarze.
absolwentka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zaczynam od powtórek staram się zrobic wszystkie , z pół nowej lekcji (jezeli jest więcej słownictwa to mniej) potem kilka ćwiczeń obrazki ;D Oczywiście nie zawsze mam ochotę by robić nowe lekcję to zrobię tylko powtórki i obrazki zawsze z poziomu wyżej Bedąc na A2 robię obrazki z poziomu b1-b2. Bedąc na a1 robiłam te z a1-a2 ;) Nie liczę czasu czasem jest to pół godziny czasem 2h. Jak wyjdzie i jak mam czas tyle robię .
Haku92

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja co drugi dzień staram się zacząć nową lekcję a w międzyczasie przerabiam powtórki. Dziennie na naukę poświęcam godzinkę,dwie.
dorgi20

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Każdego dnia tygodnia roboczego (i tylko w te dni) zaczynam mój poranek poranną dawką powtórek przy kubku pachnącej kawy :) Jeśli w tygodniu mam czas, staram się robić także coś innego - lekcje, ćwiczenia, obrazki i oczywiście przeglądam forum :) I to by było w zasadzie na tyle :)
foxy2

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Systematyczność jest kluczem uważam, nieważne ile, byle by każdego dnia. Niestety ja ciągle nad nią pracuje :)
mceo
foxy2 - Nie wiem czy nie najważniejsza :) I nawet jeśli robi się coś cokolwiek choćby powtórzenie dwóch słówek w długim okresie czasu to daje efekty :) - 11 lat temu
mceo - Dokładnie 700 nowych słów i zwrotów trwale zapamiętanych w ciągu roku. A to tylko 2 słowa dziennie i 2 minuty nauki :) - 11 lat temu
foxy2 - Nawet małe kroczki przybliżają nas na drodze do celu :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki