ZALOGUJ SIĘ

moj czas jest inny niz pozostałe

zmodyfikowany: 3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
witam mam problem od dłuzszego czasu natomiast gdy logujes ie na swoj profil i spędzam, czas na etutor np: 2h to w postępach mam np: czas tylko poł godziny tak jakby nie zaliczało mi do końca czasu dlaczego tak jest dziekuje z góry
wikdhkdbjdbdj

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Najprawdopodobniej w jakiś sposób "zliczany jest" tylko efektywny czas nauki. Ja np. loguję się zwykle do eTutor rano i wyłączam PC późnym wieczorem. Nie oznacza to, że cały dzień poświęcam nauce pomimo faktu zalogowania. Dlatego też nie oczekiwałbym, że licznik nabije mi np. czyste 12 godzin nauki.
T
tlstar
wikdhkdbjdbdj - eozumiem ze nawet jesli bede miała właczony komputer a etutor i lekcje nie to chyba oczywiste ze wtedy nie dodaje mi sie czas ale nawet jesli robie kolejna lekcje gram w gry i inne to i tak nic sie nie zmienia - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

System do aktywności zalicza wykonywanie lekcji, powtórek, gier językowych. Zatem samo otwarcie strony nie wystarczy.
adrianna.wu
Pracownik eTutor
3 lata temuzmieniany: 3 lata temu
wikdhkdbjdbdj - oczywiście robie około 5 lekcji dziennie i nadal tak jest - 3 lata temu
adrianna.wu - @wikdhkdbjdbdj proszę o przesłanie wiadomości na adres [...]@etutor.pl, a w niej proszę wskazać dzień, w którym zostało zrealizowanych 5 lekcji — postaramy się to zweryfikować. - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki