ZALOGUJ SIĘ

Błędne zliczanie słówek dodawanych do powtórek

zmodyfikowany: 7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Od dłuższego czasu powtarza się sytuacja, że system błędnie zlicza nowe słówka dodawane do powtórek.

Dzisiaj znowu pojawiła się sytuacja, że dodałam około 11 nowych słówek do powtórek (i pojawiły się z + w powtórkach) a w tygodniowych celach nauki oraz w raportach miesięcznych nie zostało to odnotowane (jest zero nowych za dzisiaj). I taka sytuacja powtarza się od tygodni. System raz dodaje nowe słówka do zestawień a raz nie, czasem uwzględnia tylko część z dodawanych słówek w zestawieniach.

Jest to dla mnie bardzo frustrujące bo staram się pilnować stałej liczby nowododawanych słówek tak aby z jednej strony regularnie coś dodawać a z drugiej nie przesadzić z liczbą nowododanych wyrażeń bo to też byłoby nieefektywne z punktu widzenia nauki. Bardzo prosiłabym programistów o przyjrzenie się co może być powodem takiego zachowania się systemu.

Pozdrawiam

EDIT: jeszcze wczoraj wieczorem nowe słówka nie były zliczone a dzisiaj rano nagle w zestawieniach mam informację, że wczoraj dodałam 11 nowych słówek. Czyli system zamiast na bieżąco doliczył je dopiero podczas nocnego przetwarzania?
B
Barbara.m
Jamz - Potwierdzam, u mnie podobnie. W raporcie miesięcznym dopiero na drugi dzień widać ile słówek dodało się do powtórek. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Dziękujemy za informację - nasz system zawsze przetwarza powtórki między godz. 24 a 3 w nocy, tak żeby o 3 rano każdego dnia nasi Użytkownicy mieli przygotowane nowe hasła do powtarzania. Stąd powtórki, które system mógł pominąć przy zliczaniu statystyk nauki, zostały przez niego prawidłowo doliczone w nocy. Nasi programiści przyjrzą się dokładniej pracy tego algorytmu, natomiast, gdyby zaobserwowała Pani tego typu sytuację więcej razy to prosimy o kontakt pod adresem: [...]@etutor.pl
Pozdrawiamy.
dawidturek
Barbara.m - Rozumiem problem z powtórkami wykonywanymi w nocy, tyle że ja nie robię powtórek w nocy, do 21-22 mam zwykle wszystkie już wykonane. Te też były wykonywane w ciągu dnia (w godzinach popołudniowych) i to właśnie w ciągu dnia licznik ich nie uwzględniał na bieżąco ale uwzględnił w nocnym przetwarzaniu. - 7 lat temu
dawidturek - Zweryfikowaliśmy jeszcze raz pracę systemu w dniu wczorajszym i zauważyliśmy, że zaistniała chwilowa niedogodność, spowodowana większym niż zazwyczaj obciążeniem algorytmu odpowiedzialnego za moduł Powtórek. W związku z tym pewne obliczenia w statystykach na kontach Użytkowników nasz algorytm wykonał z małym opóźnieniem. Na chwilę obecną system działa już prawidłowo. Pozdrawiamy. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki