ZALOGUJ SIĘ

błąd w powtórkach (?) - nowe powtórki przeskakują do "Starych" powtórek i to tylko pojedyncze słowa

2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Jest taka sekwencja:
dzień 1: robię lekcje, dodaje słówka do powtórek
dzień 2: robię powtórki stare, ale nowych słówek nie zdążam powtórzyć
dzień 3: godzi 0:04, powtórki "stare" jeszcze się nie pokazały, zatem są tylko nowe słówka do powtórzenia. Próbuję powtarzać, ale ich nie pamiętam dobrze, więc klikam "źle". Powtórki trafiają do powtórek "Starych" (tych bez plusa). Po dodaniu w ten sposób kilku powtórek (1-5) powtarzam tylko te 1-5 słówek, a nie wszystkie nowe (te z plusem).

Moim zdaniem jest coś nie tak, że po północy, nie pojawiły się jeszcze powtórki ze "starych" słówek, a każde źle powtórzeone "nowe" słówka trafia na listę "starych", ale po chwili już przepytywany jestem z listy bez "+", czyli np z 1 słówka, co się trochę mija z celem. W dzień, już po pojawieniu się normalnych powtórek ze "Starych" słówek wszystko działa poprawnie. Przynajmniej wczoraj działało.
G
guffic
guffic - I co zadziwiające... mimo, że na liście z "+" zostało ileś wyrazów, to dzisiaj ich w ogóle nie ma na liście z nowym słówkami (lista pusta), ani nie było na liście standardowej. - 2 lata temu
Esency93 - U mnie lista na dany dzień aktualizuje się jakoś w okolicy 2:30-3:00 nad ranem. Do tego czasu nie mam co liczyć na porcję słówek na dany dzień, ale zauważyłam, że czasami "znikają" mi słówka z nowych powtórek i wydaje mi się, że trafiają do bieżących powtórek. Wczoraj miałam +5 nowych elementów, dzisiaj już ich nie ma.

Etutor - dajcie to testerom, bo rzeczywiście coś nie gra z powtórkami i wcześniej to działało inaczej :)
- 2 lata temu
piotr.grela - Być może po 24.00 po 11pm (w Londynie) starych i nowych powtórek nie pokazuje. Trzeba czekać aż do 3 (2 am w Londynie).

Moja żona chwali mi się, wiesz ja już mam czas na Etutorze na jutro godzinę :-)
- 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Nowa powtórka, która otrzymała ocenę źle, dalej jest w puli nowych powtórek, tylko trafia na koniec kolejki. Użytkownik mam 2 dni, aby wykonać ją ponownie po tym czasie, jeśli nie zostanie przyznana jej ocena, to znika z puli nowych elementów i trafia do głównego modułu powtórek. A system nadaje datę ponownego pojawienia się zgodnie z otrzymaną oceną (czyli oceną źle). Zatem nic nie znika bezpowrotnie :)
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Natomiast system aktualizuje powtórki około godziny 2:00-3:00.
adrianna.wu
Pracownik eTutor
Esency93 - No i teraz wszystko jasne - dziękujemy bardzo za wyjaśnienia :) - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki