ZALOGUJ SIĘ

Co zrobić gdy nie mam codziennie powtórek a chcę mieć?

zmodyfikowany: 5 miesięcy temuostatnia aktywność: 5 miesięcy temu
Co zrobić gdy mam dużo dodanych powtórek a codziennie pokazuje mi że nie mam zaplanowanych powtórek a ja chciałabym poćwiczyć? Co mam zrobić żeby codziennie mieć wszystkie powtórki?
Muminek_2468

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Powtórki słówek zależą od tego jak je oceniasz, jeśli algorytm uznaje, że dobrze je znasz pojawiają się coraz rzadziej. W ustawieniach(Ustawienia/ustawienia nauki i powtórek/częstotliwość powtórek) możesz ustawić częstość powtórek na wysoką, standardowo jest normalna. Oprócz tego po wykonaniu dziennych powtórek możesz zrobić dodatkowe powtórki trudnych słówek lub powtórki w odwrotną stronę, czyli z hiszpańskiego na polski.
Agatkosprobuj

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Można poszerzyć pulę elementów dodając nowe hasła z lekcji lub słownika Diki.

Dodatkowo polecam sprawdzić funkcję Powtórek specjalnych, z których można korzystać niezależnie od głównego modułu Powtórek.

W pierwszej kolejności należy stworzyć własną listę słówek (jedna lista słówek może zawierać maksymalnie 500 elementów), w tym miejscu - https://www.etutor.pl/words/user-words, aby później z niej utworzyć zestaw list słówek w Powtórkach specjalnych - https://www.etutor.pl/special-repetitions

Do własnej listy słówek można wpisywać hasła samodzielnie lub zaciągnąć nasze gotowe listy. W zakładce Dodane do powtórek dostępne są listy słówek z wykonanych lekcji - https://www.etutor.pl/words/added

A gotowy zestaw list słówek można powtarzać wiele razy na kilka sposobów na przykład: tłumaczenie na angielski, tłumaczenie z angielskiego, ćwiczenia z obrazkami - nauka ze słuchu, ćwiczenia z obrazkami - dobieranie podpisów.

Więcej informacji o tworzeniu własnych list - https://www.etutor.pl/help/adding-words-to-repetitions
Więcej szczegółów o Powtórkach specjalnych - https://www.etutor.pl/help/special-repetitions
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki