ZALOGUJ SIĘ

Stare powtórki - potrzebuję pomocy

zmodyfikowany: 9 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Potrzebuję małej pomocy i odpowiedzi na moje pytanie. Kiedyś korzystałem z eTutor i miałem już pewien zasób słówek w powtórkach. Po rocznej przerwie wróciłem do nauki i gdy kontynuuję nowe lekcje mam do nauki nowe słówka i nie chce mi załadować tych, których kiedyś się uczyłem. Powtarzam tylko te nowe w kółko a wiem, że
tych starych nie pamiętam dobrze. Co zrobić, żeby algorytm do nauki powtórek dodawał pewną ilość starych słówek kiedyś nauczonych?

Jeśli możecie mi pomóc, proszę o szybką odpowiedź!
C
Conagher

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Witam,
stare słówka dodane do powtórek tam pozostają. Nie chce ci ich ładować bo one już są w powtórkach. Algorytm tak działa, że słówka dodane do powtórek i ocenione na 4 pokazują się coraz rzadziej ale nie znikają.
Tak więc cierpliwości. Z biegiem czasu się pojawią.

Pozdrawiam.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Proszę sprawdzić w pierwszej kolejności, jakie słówka znajdują się aktualnie po tej przerwie w powtórkach. Można to sprawdzi w menu Słówka -> Dodane do powtórek. Tam znajdują się wszystkie słówka dodane do powtórek, a nawet te, które z powtórek usunęliśmy. Przy każdym słówku jest data następnej powtórki. Jeżeli nie będzie tam słówek wcześniej dodanych, przed przerwą w nauce, to proszę się zwrócić o pomoc do e-Tutora, tym bardziej, jeżeli była przerwa w nauce a abonament był opłacany.

Pozdrawiam.
S
sharky1w

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

No faktycznie, są nawet daty kolejnych powtórek. Przykładowo jedno słówko mam na 2016 rok :) można zwiększyć częstotliwość zrobionych już powtórek (starych)?
C
Conagher

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki