ZALOGUJ SIĘ

Czy mogę prosić o wskazówki, jak uczyć się z eTutorem?

11 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Hej, czy ktos moglby sie podzielic jak sie uczy? Jaki jest jego spoób na etutora? :P
Podzielcie sie jakie sa wasze metody, na czym spedzacie czas na etutor.
ja jestem drugi dzien i caly czas odkrywam jakies nowe formy uczenia sie słówek. Niektore sa ukryte. Czy jest np jakis system który wskazuje co masz po kolei robic danego dnia, tygodnia? Czy np. dzisiaj robimy obrazki, jutro wisielca i krzyżówki etc.?
K
kamil93pp

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Sorry kolego, ale poczytaj jeszcze kolejne dwa dni to forum i dopiero zadawaj pytania.

Na pytania które zadałes znajdziesz dosłownie dziesiątki odpowiedzi. Mogę się założyć,że nie minał tydzień od takiego założonego wczesniej tematu.

No i nie odbieraj mojego posta jako braku checi pomocy. Dostaniesz ją, jak sam od siebie także coś dasz.

pozdrawiam i powodzenia
DAD
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
ala_nina - Również zachęcam do przeszukiwania forum w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości. Powodzenia! - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ewelina79

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Na początku pojawia się wiele pytań. Moja rada zacznij się uczyć i korzystaj z powtórek. W trakcie nauki ilość materiału do nauki będzie narastać, tak że po jakimś czasie będziesz mógł swobodnie decydować, od czego zaczynasz naukę. Możesz dodatkowo korzystać z funkcji tj. ćwiczenia - tam są różne ciekawe formy na przyswajanie słówek etc.
Pozdrawiam
E
ekrzyzanowska1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki