ZALOGUJ SIĘ

jak podzielic powtórki na mniejsze partie?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
chodzi mi o to, ze przez jakis czas nie uczylam sie i teraz mam w powtórkach 400 slówek. Kiedy dalam "filtruj" podzielilo mi na 20, ale kiedy skonczylam je powtarzac, pojawilo sie kolejne 20, czyli do powtórzenia nadal 400 na dziec, ale w etapach po 20. Jak podzielic te powtórki, aby bylo po 20 (lub troszke wiecej) na dzien? Dziekuje za odpowiedz!
K
kasia2710

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Możesz skorzystać z narzędzia do rozdzielania powtórek.
Jest kilka możliwości. Gdy ma się dużo powtórek, to jest odwołanie w profilu użytkownika. W profilu jest to na dole po lewej tuż pod ikonkami z przerabianymi lekcjami. Ale na 100% za każdym razem przejdzie się z kalendarza powtórek (przynajmniej u mnie). Po prawej na pomaranczowym pasku jest ikonka złożona z 3 poziomych paseczków, po kliknięciu w nią klika się w Postępy, a później Kalendarz powtórek (jedno z niebieskich pól)
Później wybierasz "rozłóż zaległe powtórki". I wpisujesz sobie na ile dni mają być podzielone te powtórki i po kliknięciu w "przelicz" będziesz wiedzieć ile mniej więcej wychodzi ich na dzień. I jeśli dana ilość Ci odpowiada (możesz zmieniać ilość dni tak długo aż będziesz mieć zadowalającą ilosć powtóek na dzień) klikasz "Rozłóż powtórki" i gotowe
G
Gevelka
kasia2710 - Super! Dziekuje za odpowiedz ;)
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.