ZALOGUJ SIĘ

czy ten kurs jest dobry??

13 lat temu
witam.
Analizuje ten kurs już od dwóch dni, ponieważ miałam już podobne i jakoś do końca mnie nie zachwycały.
wiem, że potrzeba dużo samozaparacia które mam!!
Proszę mi poradzić czy ten kurs jest skuteczny?? ile dziennie czasu muszę poświęcić??? ( mam niekontrolowany czasowo system pracy)na naukę???
weglara

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Witaj.
A jeżeli Ci napiszę 1 godz 37min to po tym czasie wyłączysz komputer?
Pomyśl!Nie każdy przyswaja wiedzę w jednakowym czasie,a poza tym są różna stopnie zaawansowania.
Natomiast co do skuteczności to również nikt Ci nie odpowie jednoznacznie,przecież nie ma idealnej metody nauczania dla każdego.
wacek6713
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak jak kolega napisał niema idealnej metody,najważniejsze jest samozaparcie które masz jak napisałaś,ja kożystam z tego kursu od miesiąca,z początku najlepiej nie uczyć się za dużo tylko to co Ci się podoba a jest tu dużo technik do nauki na etour,mi np podoba się nauka z obrazków więc od tego zacząłem,a jaki jest cel Twojej nauki jak można wiedzieć?
robertd720

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Brałem kiedyś w kursie CLT dla instytucji, ktorego nie ukonczylem, gdyz kurs zostal zawieszony. Na poczatku wypelnialem test, ktory ustalił moj poziom zaawansowania na poziomie B1 i na takim poziomie kurs przerabialem.
Jak jest tutaj ? W jaki sposób moge ustalic jaki poziom musze przerabiac ? Czy w systemie e-Tutor prowadzony jest jakis reżim nauki - tzn. np najpierw przerabiam dialog, potem wymowe, potem cos innego, aby mialo to jakis logiczny skład i układ ?
Czy panuje tu pełna dowolnośc - to znaczy robie co chce, kiedy chce, czyli przerabiam materiał, ćwiczenia bez ładu, składu i porzadku ?

Czy jest mi w stanie ktos pomóc, bo nie wiem jak ruszyć z miejsca ?
petrosj

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.