ZALOGUJ SIĘ

postęp lekcji w procentach, jak przerabiać lekcje ?

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Niedawno kupiłam kurs i nie bardzo chyba rozumiem jak mam przerabiać poszczególne lekcję. Dlaczego po przerobieniu całej lekcji mam tylko 70% postępu skoro cała lekcja została przerobiona? proszę o pomoc.
Paulina
P
PaulinciaS

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Słówka musisz dodać, za pomocą spacji (najlepsza metoda).

pozdrawiam
DAD
PaulinciaS - Czyli jeśli przerabiam poszczególne lekcję to wszystkie występujące tam słówka mam dodawać do powtórek???
Dobrze zrozumiałam??
- 12 lat temu
Kardamon - Ja dodaję do powtórek tylko te, które pragnę zapamiętać, poza tym niektóre już słówka znam - tak czy inaczej, wybór wyłącznie zależy od Ciebie i od Twoich potrzeb pod tym względem. - 12 lat temu
Gość - Możesz dodać słówko do powtórek za pomocą spacji, tak jak napisał DAD, lub zdecydować, że nie chcesz go dodawać do powtórek wciskając jedynkę, tak jak wspomniała Futbolowa. W obu przypadkach słówko zostanie zaliczone w statystykach jako przejrzane (zaliczy Ci procenty). Chociaż zawsze lepiej powtórzyć to co wydaje nam się, że umiemy, niż opuścić to, z czym możemy mieć w przyszłości problemy. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
PaulinciaS - Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
pozdrawiam
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Albo usunąć za pomocą jedynki ;) Niektórych, bardzo dobrze znanych słówek naprawdę nie ma sensu wciskać do powtórek.
futbolowa
DAD - Ja uważam że lepiej zostawić :)
Jak mi się znane słówko pojawi raz na rok lub raz na dwa lata, to się zwoje mózgowe nie przegrzeją :p
- 12 lat temu
futbolowa - Ale bez przesady ;) 'Love' czy 'I am' raczej nigdy z głowy nie wylecą ;) - 12 lat temu
ankus7 - Dla kogoś kto rozpoczyna naukę, nawet proste słówka mogą być problematyczne.
Różne opcje przy poznawaniu nowych słówek są możliwe. Dla każdego coś dobrego..
- 12 lat temu
futbolowa - Dlatego napisałam o "bardzo dobrze znanych słówkach" - to już od człowieka zależy czy chce je jeszcze powtarzać czy już tego nie potrzebuje. - 12 lat temu
DAD - @futbolowa

Tak na oko... w nagraniach 75% początkowych czytanek ze słowem love, jest czytane źle.

Proste słowo love, to nie tylko pisownia, ale i wymowa ;)
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki