ZALOGUJ SIĘ

zgodnie z Waszymi sugestiami

zmodyfikowany: 11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Jak to jest, że wprowadzacie coś, o co nikt nie prosił (zajrzałem do działu z sugestiami i nie mam tam takiej sugestii), a propozycję, która poparło sporo osób, macie sami wiecIe gdzie.

https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/256209-Wszystko_po_polsku.html/suggestions-filter/STATUS_REJECTED

PRZYPOMINAM, ŻE ZAPŁACIŁEM ZA TE NOTATKI.

Ten nowy podział to strasznie tania, marketingowa sztuczka. 300 lekcji! Łał!!!

Przecież nie trzeba całej lekcji przerabiać na raz, więc po to wszystko? Na coraz głupsze pomysły tutaj wpadają. Te zmiany są chyba wprowadzane wyłącznie po to, żeby ktoś mógł sobie wypłacić premie za innowację, a że zmiany są guzik warte, kogo to obchodzi? Wiadomo, liczy się tylko NOWOŚĆ. Nowa receptura proszku? Nieważne, że już nie spiera plan. Jest NOWA!

Nie zastanawiaj się jaka ma być odpowiedź w ćwiczeniu. My ją ci podamy. Interesuje cię poziom C? Spokojnie, jesteś na to za głupi. Rozpiska gramatyki była zbyt czytelna? Luzik, namieszamy.

Szkoda, że zmierzacie , w kierunku firm, które mają gdzieś klienta po zawarciu umowy. Kiedyś tutaj tak nie było. Byliście naprawdę przyjaznym serwisem, który chciał uczyć ludzi.

Ale się rozpisałem :P
Otus
ipon - Korzystam na codzień z Oxford słownika j angielskiego każde hasło ma wyjaśnienie po polsku i angielsku.Słownik ten to jedna z perełek wśród słowników, ponieważ oprócz swojej rzetelności przejawia ogromną troskę o użytkownika.Pisanie wyjaśnień po polsku w całym volumenie a nie zaprzestanie np na literce l-reszta po angielsku nie uwłacza, przeciwnie przyciąga nowych czytelników.Tutor my naprawdę jesteśmy inteligentnymi ludżmi i przynajmniej mnie jest przykro,że ja rozwijam się szybciej niż Ty w temacie angielskiego. - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Po raz któryś muszę się cofać od początku i poprawiać brakujące powtórki od A 1. Nie wiem ile razy już tak robiłem i mam tego serdecznie dosyć. Od około roku nic nie robię tylko uzupełniam notatki dla przeczkolaków bo chciałbym mieć 100% tam, gdzie już materiał przerobiłem. Zastanawiam się nad zmianą źródła nauki. Przecież można było zmiany wprowadzić tylko dla nowych użytkowników.
slawek4
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
ipon - Tutor się rozwija ostatnio sie rozwinął w czerwcu ale my straciliśmy bardzo duzo.Szkoda ,że mając pomysł na tak dobry projekt Tutor nie docenił ani tych możliwości ani nas Użytkowników.Traktuje nas bardzo przedmiotowo i robi to w imię wiarygodności.Pozazdrościć dobrego humoru Tutora.Dla mnie to arogancja władzy a nie budowania prestiżu. - 11 lat temu
slawek4 - Nie powinno się nic zmieniać sugerując się wpisem jednej lub dwóch osób. W życiu są ludzie, którym się nigdy nic nie podoba. Przy tak szybkich zmianach tego portalu zaczynam się bać, że jutro po przebudzeniu i włączeniu komputera okaże się, żu uczę się rosyjskiego lub niemieckiego zamiast angielskiego. - 11 lat temu
Otus - Kiedyś już tu wyświetlało niemiecki. :D - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja Ipon jestem dyskryminowana przez Tutora,gdyż płacę pełen abonament z gwarancją dostępności do całego pakietu a Tutor postawił szlaban - na pewien poziom , kotku nie masz wstępu.Super segregacja.Dlaczego przed zapłaceniem abonamentu Tutor nie robi egzaminu sprawdzającego poziom wiedzy tylko w trakcie nauki jak już pobrał pieniądze zamyka drogę do wiedzy ,rozkłada ręce i mówi sorry ale to dla naszego prestiżu.Szok jak można tak bezczelnie,z uśmiechem na ustach traktować użytkownika programu.Szok i zniesmaczenie.Ja nie godzę się na takie traktowanie,robienie ze mnie idioty .Mam prawo do wiedzy i nieważne co podpowiadają dydaktycy Tutora kupiłam pakiet bez szlabanów i żądam ,aby te szlabany zostały zlikwidowane.
ipon
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam

Sugestie wprowadzenia podziału lekcji na mniejsze części dotarły do nas inną drogą niż poprzez dział "Sugestie" na forum. Są one uzasadnione z metodycznego punktu widzenia, gdyż dotychczasowe lekcje (szczególnie na podstawowych poziomach) rozrosły się na tyle, że ich sumienne wykonanie wymagało zbyt wiele czasu, ponadto przyswojenie naraz tak dużej partii materiału stanowiło zbyt duże wyzwanie dla wielu uczniów. Stąd pojawiła się potrzeba podzielenia lekcji na mniejsze części. Dzięki temu, przystępując do nauki danej lekcji, uczeń nie będzie odczuwał stresu spowodowanego natłokiem nowej wiedzy do opanowania.

W sprawie problemów z licznikiem postępu wykonania lekcji, wystąpił błąd techniczny, który poprawimy najpóźniej po weekendzie. Nie ma potrzeby ponownego wykonywania lekcji, gdyż poszczególne elementy lekcji zachowały swój dotychczasowy stan wykonania, problem jest jedynie z licznikiem dla całej lekcji. Ewentualne inne problemy prosimy zgłaszać na adres [...]@etutor.pl, wtedy najszybciej możemy na nie zareagować.

Ze względu na pojawiające się głosy ze strony Użytkowników, sprawę notatek gramatycznych rozważymy ponownie.

Pragnę również zapewnić, że szanujemy Państwa prawo do wyrażania własnego zdania, prosimy jednak o zachowanie kultury i wzajemnego szacunku. Zawsze chętnie wysłuchamy merytorycznych i uargumentowanych opinii, natomiast odpowiedzi nie dotyczące tematu lub wyrażone w nieakceptowalny sposób, będą usuwane.

Pozdrawiam

Marcin Kowalczyk
Z
zolty
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
Otus - Wiedziałem,że taka odpowiedź padnie. Szkoda, że sam z tych kanałów nie skorzystałem. :)

A więc milknę do czasu następnego rozpatrzenia sugestii (mam nadzieję, że pozytywnie) zanim zostanę uznany za wichrzyciela. Dziękuję za ponowne zajęcie się sprawą.
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
ipon - Szkoda Otus,że nie skorzystałeś z kanału C1 w wersji polskiej.Po co było uruchamiać te nowe wątki?Wszystko ok a jak wejdzieszs na nową ofertę to zobaczysz zamiast 50 masz 100 lekcji super udogodnienie.Sorry Otus już nie masz we mnie poplecznika, przestałam Cię rozumieć.Nawet nie wiem czy życzyć Ci powodzenia ,nie wiem - 11 lat temu
japonskiwachlarz - Droga @ipon, bardzo proszę cię o spokojne przeczytanie wypowiedzi Marcina Kowalczyka ponownie. W związku z burzą, jaka wywołała kwestia notatek gramatycznych postanowiliśmy ponownie rozważyć tę kwestię i spróbować wypracować kompromis na linii "metodyka -oczekiwania użytkowników" :). Odniosłam wrażenie, że @Otus poprawnie odczytał intencje zawarte w wypowiedzi @żółtego, więc nie widzę podstaw do tak gorączkowej odpowiedzi :) Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :)
[edit] komentarz odnosił się do wypowiedzi skasowanej/wyedytowanej przez autorkę (ipon)
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
ipon - Japonskiwachlarz nie mów mi,że mam spokojnie coś przeczytać bo zapewniam ze spokojem przeczytałam to co napisał Marcin Kowalczyk i wybacz to są nadal uniki czy możesz odpowiedzieć mi na moje pytanie dlaczego dopiero po opłaceniu abonamentu dowiaduję się,że jestem out przez Tutora.Odpowiedz proszę.Przy zakupie lekcji Tutora sprawa jest czysta i jasna nie ma mowy,że pewne poziomy mogą być niedostępne bo Tutor po zawarciu transakcji poprawia swój image.Dla mnie to chore płacę od wielu lat bo ufam a tu takie oszustwo? - 11 lat temu
japonskiwachlarz - Chciałam zapytać, co rozumiesz przez wyrażenie "dlaczego dopiero po opłaceniu abonamentu dowiaduję się,że jestem out przez Tutora"? Nie zmieniliśmy zasad dostępu do kursu - po zakupie abonamentu użytkownik otrzymuje dostęp do wszystkich materiałów kursu na wszystkich poziomach. Ponadto, napisaliśmy, że planujemy rozwiązanie dotyczące notatek, które będzie satysfakcjonowało obie strony. Nie posiadam żadnej dodatkowej wiedzy o jakimkolwiek blokowaniu materiałów - stąd moje pytanie :) Jeśli zauważyłaś pojawienie się błędu lub niezamierzonej przez nas blokady - będziemy bardzo wdzięczni za jej wskazanie :) - 11 lat temu
ipon - z ogromną bądż nie satysfakcją informuję,że jest blokada wiedzy na poziomie C1.Tylko o to chodzi.Wiecie o czym mówię ja i inni więc dodatkowe wyjaśnienia są zbędne. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Drogi Panie Marcinie Kowalczyk o czym Pan pisze?Sprawdziłam podział lekcji i ....może odpowiem ale nie dzisiaj.Od kilku tygodni usilnie staramy się dotrzeć do wiedzy,którą między innymi Pan nam blokuje.Pojawienie się w odpowiedzi logo Tutora dawało nadzieję na konstruktywną rozmowę i co i figa.Tutor o niby nowościach w trosce o ucznia ,aby nie miał stresu.No już o aż taką ignorancję Was nie podejrzewałam.Wałkujemy życiowy temat ,bo daliście nam program ale kluczyk mają tylko wybrani a Tutor o stresie.W temacie szacunku Panie Marcinie Kowalczyk powyższy pański tekst świadczy o totalnym braku szacunku dla Użyatkowników poruszających temat zgłoszony przez Otusa.I apropos nieakceptowalnych przez Tutora tematów i wypowiedzi,które będą usuwane tak dla jasności nas maluczkich może jakiś Tutorowy spis tematów,pytań dozwolonych i zabronionionych.Nieraz usuwaliście niewygodne dla Was a słuszne dla nas Uczniów wypowiedzi .Nic się nie zmieniło a ponoć tak się zmieniacie?
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Coś długo się zastanawiacie...
Otus

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W nadchodzących dniach postaramy się wprowadzić zmiany. Przepraszamy za to opóźnienie. Na pewno, zgodnie z obietnicą, udostępnimy pierwotne wersje polskich notatek.
japonskiwachlarz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki