ZALOGUJ SIĘ

Aktualizacje poziomów nauki - język niemiecki

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Witam. mam 2 pytania odnosnie w/w aktualizacji. czytałam ogolny opis na czym to polega ale coś nie bardzo to do mnie dotarło. może ktoś mi to wytłumaczy w bardziej przystepny sposob?
1) czy jeśli ukazala się informacja, że nastapiła aktualizacja danego poziomu to trzeba ten pozim przerobić cały jeszcze raz czy można znaleźc gdzis tylko te nowe, dodane zmiany?
2) jeśli poprzednim razem przerobiłam lekcje na danym poziomie powyżej 70% ( zostały zaliczone) a teraz po aktualizacji "wchodze" na nie raz jeszcze , to po otworzeniu danego tematu lekcji, u dołu po prawej stronie ukazuje mi sie informacja, ze przerobiłam np: 1 z 3. co to znaczy? mam je przerobić jeszcze raz?
M
mariachochel

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Najprostszym rozwiązaniem jest "wejść" w daną lekcję i przerobić ją tak jak program nas poprowadzi. Czasami jest tak, że gdy wejdzie się w daną lekcję to od razu jest "naliczane" 100% i lekcja jest uznana za wykonaną, a nam mimo to naliczane jest 10 punktów za wykonanie. Czasami trzeba wykonać jakieś dodatkowe ćwiczenia, a czasami przebrnąć przez całość. Ponieważ przy każdej lekcji wyświetla się w ilu procentach jest "wykonana" to wiadomo ile zostało do uzupełnienia. Mi podczas ostatniej aktualizacji uzupełnienie materiału nie zajęło dużo czasu, a przybyło mi punktów i przypomniałam sobie materiał, który po aktualizacji był bardziej szczegółowo omówiony. Ogólnie oceniłam zmianę na plus. Tutaj nie ma innego wyboru tylko trzeba "wejść" jeszcze raz w lekcję, a dalej już program poprowadzi. W każdej lekcji ilość materiału do uzupełnienia będzie inna. Proszę po prostu spróbować, bo szczegółowo, to trzeba by każdą lekcję z osobna omówić. Proszę zwrócić uwagę na te lekcje, które wyświetlają się jako nie wykonane w całości.
Jeśli jest przerobiona 1 z 3 lekcji w danym temacie, to proszę kliknąć w ten temat. Teraz jeden temat jest w trzech częściach. Jeśli jest przerobiona 1 część to dwie pozostałe trzeba uzupełnić. Za uzupełnienie każdej części otrzymamy 10 punktów. Lekcji nie trzeba przerabiać jeszcze raz. Po prostu tematy są bardziej rozbudowane i podzielone na części, jak Pani zauważyła trzy części. Są stosunkowo krótkie, a dodatkowe punty na pewno sprawią radość. Proszę spróbować. Miłej nauki.
R
ReniaBerin
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki