ZALOGUJ SIĘ

Przerwa z etutor , co z kontem ?

zmodyfikowany: 12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Witam serdecznie. Abonament w etutor kończy mi się za 2 tygodnie. Muszę zrobić małą przerwę od etutor. Jak mi się skończy abonament to później jak go przedłuże za parę tygodni to nie chcę mieć masę powtórek. Jak to wszystko wygląda jak skończy mi się abonament a za parę tygodni zakupię go na pewien okres?
Nie chcę stracić materiały dodanego do powtórek.
Mam nadzieję , że jasno napisałem ;)

Pozdrawiam.
H
Hypnos

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Materiału nie stracisz, a powtórki możesz rozłożyć później. Pozdrawiam!
absolwentka
Hypnos - Czyli powótrki ciągle będą rosnąć mimo tego , że konto straci ważność na etutor ?
I później będę musiał i tak to nadrobić czyli rozłożyć bo będę miał ich za wiele ?
- 12 lat temu
absolwentka - Jeśli straci ważność (minie okres na który wykupiłeś abonament) to nie wiem, co z powtórkami. Nie miałam jeszcze takiej sytuacji. Gdybyś nadal miał wykupione abonament to powtórki by rosły. Zapytaj administrację lub poczekaj na odp. innego użytkownika. Pozdrawiam! - 12 lat temu
esterka - Powtórki się nie anulują. Oczywiście nie przybędzie ich więcej, jeżeli materiału nie będziemy dodawać. Pozostaną tylko te, które już w kalendarzu figurują w tym dniu, kiedy zaprzestanie się nauki albo wykreśli się dni z kalendarza powtórkowego. - 12 lat temu
esterka - Teraz mam właśnie przerwę; zanim ją rozpoczęłam, zrobiłam tak, jak radzi pani A.Machowicz. Powtórki z dni wykreślonych z kalendarza zbiły się w najbliższych dniach niewykreślonych. Po powrocie czeka mnie rozłożenie 3000 powtórek, z tym że jest to liczba z 6 tygodni, a tyle zwykle przerabiałam tygodniowo. Tak więc jest Ok. Można w czasie przerwy w abonamencie uczyć się w ograniczony sposób - fajna sprawa! - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
absolwentka - W takim razie owocnego urlopu od etutora. Mnie też czeka przerwa, bo wyjeżdżam w sierpniu na wakacje, ale notatki i mp4 zabieram;) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W takiej sytuacji nalepiej skorzystać z kalendarza powtórek: www.etutor.pl/statystyki/kalendarz Pozwala on w wygodny sposób eliminować wybrane dni z powtórek, tak aby nie były one w tym czasie planowane. Pozwala to zrobić sobie przerwę od nauki. Aby na dany dzień nie były planowane powtórki, wystarczy kliknąć jego komórkę w kalendarzu.
a.kosmal
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki