ZALOGUJ SIĘ

Nagrania dla kursu języka niemieckiego

10 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Witam ,

Mam wykupiony abonament na jezyk niemiecki i zwiazku z tym chiałbym sie dowiedziec od Państwa na jakim etapie jest dodawanie nagrań lektorów do nieudźwiękowionych lekcji ???
Zadawałem te pytanie juz kilka razy i za kazdym razem z Państwa strony była odpowiedz ze za kilka tygodni bedzie to uzupełnione cały czas Państwo pracuja nad udoskonaleniem tego kursu.
Od tego czasu mineło wiecej niz kilka tygodni i nadal nie zauwazyłem zadnych zmian.
Prosze o jakiekolwiek info w tej sprawie
Dziekuję
Z
zigolo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Dzień dobry,

na początku września dodaliśmy w sumie 1700 nagrań do słownika języka niemieckiego oraz lekcji.
Sesje nagraniowe mogą się odbywać, kiedy uzbieramy odpowiednio dużą paczkę elementów do udźwiękowienia, gdyż tylko wtedy lektorowi opłaca się przyjeżdżać.

Przepraszamy za utrudnienia.

Pozdrawiam :)
renata_k
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przeciez w slowniku jest cale mnostwo slowek bez nagran. Nie rozumiem w zwiazku z tym tego wytlumaczenia.
Ale milo przeczytac oficjalne stanowisko eTutor, ze po prostu sie nie oplaca nagrywac dzwieku do slowek.
Martulinka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,
Czy od tamtej pory zostaly dodane jakies nagrania? Niestety jak tworze sobie wlasna liste slowek (slowka nie z lekcji, tylko ze slownika) to przewaznie sa one bez nagran. Ponadto brakuje przykladow uzycia ich w zdaniu.
Czy bedzie sie cos w tym temacie dzialo?
Martulinka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzień dobry,

w najbliższym czasie planujemy znaczną rozbudowę nagrań do haseł w samym słowniku. Jeszcze w tym roku odbędą się dwie sesje nagraniowe, dzięki czemu będzie można uzupełnić słownik o około 3000 nowych nagrań. Sukcesywnie będziemy również powiększać ich bazę. Tak samo zdania - do końca roku planujemy powiększyć ich liczbę, aby na każdym z poziomów trudności znajdowały się przynajmniej dwa do każdego hasła.

Pozdrawiam

Piotr.
piotrek0515
Pracownik eTutor
Martulinka - Super, dziekuje za odpowiedz! - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki