ZALOGUJ SIĘ

czy kupon z gruponu przedłuża kurs

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Czy jeśli kupiłam na gruponie kurs , to mogę go użyć jako przedłużenie kursu na następny rok i jak technicznie mam to zrobić .
ewabor22
paulina2701 - Skontaktuj się z administracją. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Korzystam z etutora od 2 tygodni nie mam wykupionego abonamentu, czy mogę go wykupić przez groupon skoro jestem już tu zalogowana?
MadziaC758
japonskiwachlarz - Tak, jeśli nie masz i nigdy nie miałaś wykupionego abonamentu, jak najbardziej możesz aktywować kupon Groupon na koncie - nie ma żadnej blokady w takim przypadku. - 11 lat temu
Drogo - japonskiwachlarz cieszy mnie Twoj odpowiedź ale jak klikam na link z grupona to pojawi mi sie taki komunikat:

Jesteś zalogowany jako Drogo. Aby założyć nowe konto, musisz się najpierw wylogować. Następnie ponownie przejdź do formularza rejestracyjnego.

Zalożyłem konto probne ale nie oplacilem abonamentu i chce teraz skorzystac z tej oferty a nie chce zakladać nowego konta - jak mogę to zrobić ?
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
a.kosmal - @drogo, tak jak wspominałam w czasie rozmowy telefonicznej, prosimy o kontakt pod adresem [...]@etutor.pl Jeśli nigdy nie korzystałeś z naszych kursów, możemy aktywować Twój kupon Groupon na istniejącym koncie. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W takim razie zawsze można o pomoc poprosić mamę, ciocię lub koleżankę ;P
otto202
futbolowa - A co z historią nauki na koncie? Na konto mamy albo babci przenieść jej nie da rady ;) - 11 lat temu
otto202 - Chyba, że uczymy się w sposób uporządkowany - poziom po poziomie, lekcja po lekcji ;P

Historia nauki dla mnie to, to co już przejrzeliśmy. Do niczego więcej nie jest mi potrzebna, a poniewaz nie uczę się chaotycznie to wiem, co już przerobiłam, a czego nie ;P
- 11 lat temu
futbolowa - Lekcje lekcjami, ale są też słówka, które powtarza się według określonego algorytmu ;) - 11 lat temu
otto202 - Zawsze można nie wykorzystywać pełnej funkcjonalności, albo zacząć gromadzić słowka jeszcze raz.

Cóż, coś kosztem czegoś prawda?
- 11 lat temu
otto202 - Ale tak jak ktoś już tu napisał, najprościej jest skontaktowac się z Administracją. Myślę, że jest to rozwiązanie najprostsze i najlepsze. W razie czego groupona zawsze można zwrócić i odzyskać pieniądze. eTutorowi w takiej sytuacji bardziej się opłaca zaakceptować takiego groupona, bo jest to korzystne dla obu stron :))) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Szkoda bo groupon daje duże zniżki i wygląda na to, że mogą z nich skorzystać tylko nowi uczestnicy. Może warto pomyśleć o tych, którzy chcą przedłużyć abonament. Są czasowe promocje, ale bywają nie wtedy kiedy są potrzebne, niestety...
B
bartosz-stempel22
chinyere - popieram... - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

wykupiłam na gruper:) teraz tylko chęci, a mam ich dużo bo uczę się dla siebie:)
MadziaC758

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy może oficjalnie administracja strony zając stanowisko w tej sprawie? W przypadku aktywnego konta które korzysta/korzystało z serwisu etutor.pl, którego użytkownik kupi ofertę typu groupon na Wasz kurs, czy może wydłużyć abonament dotychczasowego konta czy musi założyć nowe?
T
tefal
a.kosmal - Potwierdzam, że kupon zakupiony na portalu Groupon nie może posłużyć do przedłużenia abonamentu na obecnym koncie. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A ja bym się chciała dowiedzieć, gdzie i jak można zamówić ezgamin, bo kupiłam groupon z możliwością podejścia do egzaminu. "Oferta obejmuje dostęp do pełnego kursu eTutor – angielski na 6 poziomach zaawansowania oraz możliwość przystąpienia do egzaminu na wybranym poziomie."
Ewelina79

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki