ZALOGUJ SIĘ

Chcę zamówić test i zrobić przelew. W którym miejscu zaznaczam jaki poziom testu chcę zamówić?

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Chcę zamówić test i zrobić przelew. W którym miejscu zaznaczam jaki poziom testu chcę zamówić? Z testu kwalifikacyjnego wyszedł mi A1 ale ja chcę A2 i obawiam się, że jeśli nie zaznaczę jaki chcę to otrzymam dostęp do A1.
A
Ania3007
DAD - https://www.etutor.pl/informacje/kontakt/

Na pewno tutaj otrzymasz szczegółowe instrukcje :)

............
edit:

Ja chyba żle zrozumiałem. Na szybko przeczytałem i myślałem że chodzi ci o egzamin na koniec. Dlatego odesłałem Cię do administracji. Sorry...

Co do A1 i wyników testu... to pomimo takiej kwalifikacji, nie rezygnuj z uczenia się od A1. Zapewniam CIę, że znajdziesz tam mase materiału którego nie znałaś, pomimo tego że jesteś na A2. Esterka dobrze to napisała poniżej.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Witaj

Skoro wyszedł Ci poziom A1 może warto zacząć od niego. Czasami braki bardzo utrudniają i demotywują do dalszej nauki języka obcego.


Przepraszam za przejęzyczenie
brauniack
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jaki test masz na myśli? Jeżeli chodzi Ci o dostęp do kursu, to jeżeli opłacisz abonament na eTutor angielski, będziesz mieć od razu dostęp do wszystkich poziomów, od A1 do C2. Sama wybierasz, to czego będziesz się uczyła. Test wstępny ma znaczenie orientacyjne i na pewno nie będziesz zmuszona do nauki na A1.

Myślę, że Brauniack ma rację - zastanów się czy jednak nie przerobić A1, choćby w skrócie. Przypomnisz sobie gramatykę, znane słówka pominiesz, nieznane dodasz do powtórek. Jeżeli jesteś dobra z podstaw, wystarczy Ci parę tygodni na odświeżenie materiału.
Większość z osób, przyznających się w poniższym wątku do nauki na A1, tak właśnie zrobiła.

https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/121115-Ukonczylam_poziom_A1_Kto_dolaczy_do_rozpoczynajacych_A2.html
esterka
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

...cóż, zaczęłam od A2, ale szybciutko wyszły braki i wychodzą nadal. Czasem warto powrócić do tego, co wydaje się już być poznane ;) A1-podstawy nauki języka teraz, to dobry poziom dla wszystkich, więc i dla mnie, więc i dla Ciebie. Pozdrawiam i życzę wytrwałości!
W
Wiesia55

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A ja proponuję poszukiwać ciekawych tematów np. rozmowy n/t muzyki, filmu lub choćby wakacji. Jeśli po drodze wyjdą jakieś braki to można poszukać na nie odpowiedzi. Ale na pewno studiując ciekawe tematy szybciej przyswajamy wiadomości. :-)
marc

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.