ZALOGUJ SIĘ

Problem z uruchomieniem strony

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Czy zdarza Wam się, że nie możecie wejść na eTutor? To jest jedyna strona, na której ciągle wyskakuje mi komunikat, że moje dane nie są bezpieczne, przez co przeglądarka blokuje do niej dostęp (sprawdzałam na innych przeglądarkach i na innym komputerze - to samo). Od kilku tygodni w ogóle nie mogę się uczyć, regularnie wyzerowuje mi się licznik dni i właściwie nie wiem, po co opłacałam abonament, skoro strona częściej mi nie działa niż działa :/
futbolowa
piotrek0515 - Dziękujemy za wiadomość. Jako że problem wydaje się być jednostkowy, skontaktowaliśmy się z Panią mailowo, aby udzielić pomocy technicznej. Pozdrawiamy. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Ja podobny komunikat, ze moje dane nie sa bezpieczne, kiedy uzywam WIFI w lokalnej bibliotece, centrum handlowym. Naciskam "proceed unsafe" i loguje do sieci WIFI i jest polaczony z WIFI ale moje dane na tablecie zgodnie z komunikatem nie sa bezpieczne. Caly problem nie jest to zalezny od Etutora, tylko zalezne sa od typu sieci WIFI.
piotr.grela
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu
futbolowa - O, to dopiero ciekawe :) - 7 lat temu
futbolowa - W sprawie tego, co dopisałeś: w moim przypadku to nie jest problem z Wi-Fi, bo nie korzystam z takowego w domu, a problem pojawia się tylko na tej jednej stronie :( - 7 lat temu
piotr.grela - A jaki system uzywasz i przegladarki? Jaki jest Twoj dostawca internetu... moze problem lezy po jego stronie... - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki