ZALOGUJ SIĘ

Brak możliwości wykonania quizu

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Szanowni Państwo,

na moim profilu pojawiła się możliwość wykonania krótkich quizów po zakończonych lekcjach, niestety jak wchodzę w dany quiz to pojawia sie komunikat żadana strona nie została znaleziona. Uprzejmie proszę o intewencję w tej sprawie.
K
kdp164

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Witam,

spróbuj wejść w test przy lekcji, ja nie otwieram testu ze strony profilu. Jeżeli się nie uda to sprawa poważniejsza.

Pozdrawiam.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

tak, tylko quiz w lekcji z tego co widze dotyczy całego materiału z danego tematu tj. ze wszystkich lekcji w danym teamcie) a ja nie mogę wejść w pojedyńczy quiz po zakończonej lekcji. Wydaje mi się, że to dwie różne rzeczy czy jestem w błędzie?
K
kdp164
Gość - Jeżeli skończysz jedną część lekcji, to masz quiz tylko z tej jednej części lekcji i możesz go powtarzać co chwilę.
Jeżeli zakończysz całą lekcję to wtedy masz możliwość wykonania tego testu tylko jeden raz danego dnia.
- 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Na moim telefonie nie otwiera się strona quizu po jednej lekcji ze strony profilu. A pod lekcja mogę wykonać test dopiero po przerobienie wszystkich lekcji z danego tematu. Może ktoś podpowie gdzie szukać możliwości wykonania testu po pojedynczej lekcji?
G
gosia369

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Również mam ten sam problem. Pojawia się error
S
sylwiakoscielak93

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam.
Ja także mam ten problem. Jest na to rozwiązanie podane wyżej. Nie wchodźcie w quiz ze strony profilu, tylko wejdźcie w lekcję i tam naciśnijcie "wykonaj quiz". U mnie działa :) Pozdrawiam
K
kemoth

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Drodzy Użytkownicy,

Dziękujemy Wam za przekazane informacje dotyczące problemu z uruchomieniem Quizu. Sprawa została przekazana naszym programistom, którzy sprawdzą źródło usterki i wprowadzą niezbędne poprawki na stronie Serwisu.

Natomiast rację ma również @sskorupski - Quizy uruchamiają się bezproblemowo, gdy przechodzimy do nich bezpośrednio z poziomu lekcji.

Raz jeszcze dziękujemy Wam wszystkim za czujność i szybki kontakt z informacją o błędzie. Prosimy Was o cierpliwość i przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Pozdrawiamy.
dawidturek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki