ZALOGUJ SIĘ

pogranicze nauki języka i kultury na przykładzie video z Gill która analizuje 6 cytatów Shekaspeare

zmodyfikowany: 9 miesięcy temuostatnia aktywność: 9 miesięcy temu
Zajmowanie się analizą tekstów np Szekspira dla mojej nauki angielskiego, czy jest przydatne dzisiaj? Czy to prowadzi do poznania wnętrza źródeł kultury brytyjskiej?

Może być taki odruch gdy odsłucha się lekcji z nauczycielką Gill, " po co mi to" z kanału engvid.com. A jednak problem jest bardziej złożony, i dla ludzi zainteresowanych powiązaniami kultura, język oraz zagadnienia kultury oraz lingwistyki temat lekcji p. Gill może być interesujący.

Spróbujcie obejrzeć video, może coś ciekawego dla siebie znajdziecie? A może to tylko spotkanie z nieszablonową lekcją. Chwila wytchnienia. Pozdrawiam.
abmmichal
piotr.grela - Oglądałem Engvid jeszcze na długo przed YouTubem.
Po każdej lekcji Engvidu był krótki test...
- 9 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Piotrze, czasem powtarzam te lekcje z YT. Pani Gill to ciekawa osóbka, chociaż nie każdy będzie tę Panią lubił.

pozdrawiam, dziękuję,
M

ps Zasada jest aktualna.
abmmichal
9 miesięcy temuzmieniany: 9 miesięcy temu
londynwarszawianka - Pani Gill jest charyzmatyczna osoba, ktora ciekawie prowadzi lekcje angielskiego.
Tutaj kazdy moze znalezc innego nauczyciela w zaleznosci od wlasnego poziomu wiedzy gramatycznej.
- 9 miesięcy temu zmieniany: 9 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki