ZALOGUJ SIĘ

proszę o czytelny schemat nauki języka

13 lat temu
E
emerta

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Jeżeli chodzi Ci o schemat nauki na eTutor, to nie otrzymasz konkretnej odpowiedzi. Program jest tak skonstruowany, aby indywidualnie określać cele nauki (ustawienia -> cele nauki), samodzielnie dobierać swój poziom (brak testów poziomujących i dostęp do lekcji od poziomu A1 do C2) czy uczyć się "na wyrywki" wybranych działów słownictwa/ gramatyki. Nikt Ci nie broni też uczyć się tylko przy pomocy ćwiczeń i lekcji obrazkowych. Możliwości jest wiele i nikt nie zamyka ich w ramy schematu. Można powiedzieć, że każdy ma indywidualny tok nauczania, zależny tylko od własnej wyobraźni (nie piszę tu o użytkownikach Premium, którzy mają opiekę nauczyciela).

Radzę dokładnie obejrzeć video promocyjne, przejrzeć wszystkie zakładki i wybrać odpowiednie dla Ciebie elementy programu :)
W
Wiolaen
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam!
Użytkowników Premium też nikt nie ogranicza w wyborze czy uczą się np. z obrazków czy gramatyki-:)
Nauczyciel jedynie sugeruje określona kolejność lekcji - i sprawdza wykonane ćwiczenia - ja np. nie zawsze realizuję lekcje po kolei - tylko dowolnie - bo np.: w tej lekcji jest omówiony temat z którym chce się zapoznać.

eTutor daje możliwość odejścia od schematu i sztywnego programu - ma to swoje zalety, bo są tematy ,które załapiesz w "5 minut", a do innych wracasz nawet pomiędzy poziomami.
Pozdrawiam.
TLK
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

witam tez mam problem z kolejnoscia w jakiej mam sie uczyc-zawsze jednak zaczynam od powtórek i nie zaczynam nowej lekcji jak nie utrwale materiału.
mam zastrzezenie ze np nie jest przerobiony np do lekcji nr 5 czas Present Perfect a w powtorkach sa zdania w tym czasie. Polecam tez fotozabawy,wisielca na koniec lekcji, krzyzówki dal poczatkujących niestety za trudne
Pozdrawiam
B
barzag

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam! mój plan nauki też nie jest oparty na schemacie.Najważniejsze powtórki+dodanie codziennie nowych słów z lekcji(ok 20-30 w zależnosci czy jest to całkiem nowy materiał czy częśc proponowanego słownictwa znam).Staram się nie szalec z nowym materiałem (chociaz czasem mam na to ochotę)bo nie chcę przekroczyc 200 powtórek dziennie.Lekcje przerabiam po kolei. Problemy gramatyczne przegladam ale dodatkowo przerabiam jeszcze z repetytorium, tez dorzucam kilka zdań do powtórek aby utrwalił sie schemat. Staram się także codziennie słuchac czegoś po angielsku. Raz w tygodniu wypracowanie. Pozdrawiam
bogusia.nidecka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki