ZALOGUJ SIĘ

Czy można wydrukowac te słówka które sa dodane do powtórek?

10 miesięcy temuostatnia aktywność: 10 miesięcy temu
Czy można wydrukowac te słówka które są dodane do powtórek? Lepiej zapamiętuję słówka jak mam je wydrukowane na papierze
M
mariajolp

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Można z poziomu przegladarki. Albo jako listę, albo w formie fiszek. Wchodzisz w słówka poprzez "hamburger" w prawym górnym rogu, wybierasz "dodane do powtórek" i tam już powinnaś znaleźć odpowiednie opcje.
darkobo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję i pozdrawiam
M
mariajolp
darkobo - Poradziłaś sobie?
Bo jak podałem odpowiedź to nie miałem przy sobie komputera, pisałem z poziomu aplikacji.
Dodam, że opcja drukowania fiszek {"Pobierz fiszki") w przypadku wybrania "Dodane do powtórek" pojawi się po wybraniu konkretnej listy słówek.
W przypadku wybrania zakładki "Twoje słówka" opcja "Pobierz fiszki" pojawi się po kliknięciu w trzy kropli znajdujące się po prawej stronie tytułu danej listy,
Może wygodniejsze jest drukowanie z zakładki "Twoje słówka" - nie wiem jak z fiszkami, ale listy wyświetlają się one bez elementów odrzuconych, tylko to, co masz dodane do powtórek. Obejmują też elementy dodane przez samemu, np. prosto ze słownika diki.
- 10 miesięcy temu zmieniany: 10 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

During my studies, I always added to a file on my computer. Everything is stored in my computer and I can print it, but why waste paper.
W
waclawpoltorak

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki