ZALOGUJ SIĘ

Jak stworzyć listę słówek wyłączoną z powtórek?

5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
W kategorii Twoje słówka są dwa typy list słówek:
- własne listy elementów aktywne w powtórkach
- własne listy elementów wyłączone z powtórek

Do tej pory byłam pewna, że jeśli dodane przez plusik w słowniku diki słówka przeniosę do list z kategorii własne listy elementów wyłączonych z powtórek - nie będą one oczekiwać w liście powtórek do pierwszego przerobienia.
Okazuje się jednak, że mimo iż na ten moment 300 słówek jest przeniesione do list: wyłączone z powtórek, nadal pojawiają się w liście podstawowej do powtórek - system widzi je, jakby były nadal w liście aktywnych powtórek.

Czy jest jakiś sposób (poza ręcznym wyłączeniem z powtórek każdego słowa), aby dodane słówka z listy wyłączone z powtórek nie oczekiwały na powtórzenie?

W listach aktywne w powtórkach porządkuję słówka prostsze/bieżące, a w listach wyłączonych z powtórek chciałam przechowywać słownictwo do późniejszego przećwiczenia / wydrukowania fiszek.

Przez to że obecnie w powtórkach lądują wszystkie, niezależnie od tego gdzie dodane, słówka trudne (literackie, stare etc.) miksują się z tymi bieżącymi.
S
sziiip
parseq - 1. Być może trzeba poczekać na przetwarzanie list słówek przez serwer eTutor, które odbywa się w nocy/nad ranem.
Czy po przeniesieniu części elementów do listy wyłączonej z powtórek poczekałaś na efekty przez noc / do następnego dnia?

2. Podoba mi się Twój pomysł wykorzystania różnych list w celu ich selektywnego włączania i wyłączania.
- 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Podobne wątki