ZALOGUJ SIĘ

Nie widzę w "powtórkach" słówek dodanych przeze mnie.

zmodyfikowany: 13 lat temu
Mam pytanko. Wklepałam sobie ponad setkę słówek, których muszę się nauczyć, zaznaczając "+" przy słówkach ze słownika. Teraz nie widzę ich w "powtórkach". Czy mogę prosić o wskazówki w jaki sposób tworzyć własną listę słówek lub zwrotów, których muszę się nauczyć.
P
pingwinka97
Gość - słówka dodane masz przy swoim loginie a dokładniej przy małej fladze. - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Zakładka "Słówka" na stronie profilu dalej "Dodane do powtórek" i "Słownictwo". Tu masz pokazane jakie słówka masz dodane do powtórek. Następnie, na dole tej strony masz niebieski napis "Elementy dodane do powtórek" jeśli tam wejdziesz zobaczysz wszystkie elementy dodane do powtórek łącznie ze statystyką....Słówka które dodałaś sama do powtórek są w folderze pt.: "Moje słówka angielskie". Kolejny krok pozwoli Ci tam trafić: zakładka "Słówka" na stronie profilu następnie "Moje słówka" i "Moje słówka angielskie", tam utworzysz listy słówek i znajdziesz listę słówek już dodanych do powtórek przez Ciebie....Znajdziesz też tam instrukcje tworzenia list słówek...
Powodzenia
E
efogt
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję za pomoc :-)
P
pingwinka97
efogt - Nie ma sprawy:) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki